Motor ČB – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Most – Kadaň 1:5 (kon.) | Beroun – Šumperk 4:3 (kon.)
HC Most
1:5 (0:2, 0:3, 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 26.02.2014, 18:00 • ZS Most • WSM Liga - O udržení

Je konec, všichni jsou spokojeni, že už to mají za sebou. (19:43:15)

60:00

59:00
    Další faul Kadaně. Mazanec 2 minuty za vražení na hrazení. Most celou poslední minutu 5 na 3.

58:18
    Trefný (KAD) 2 minuty za hákování.

57:51
    Most vybojoval buly v útočném pásmu.

57:08
    Jeden z mála aktivních domácích hokejistů Pavelka zkoušel další průnik, který se mu sice nezdařil, ale ten chlapec se aspoň o něco pořád snaží, to se počítá.

56:23
    Už se dohrává v poklidu, nikdo už se o nic nesnaží.

55:39
    Most vypadal chvíli na to, že založí útok, ale nakonec to dopadlo tradičně, icingem.

V Mostě dnes přišlo na hokej 76 diváků, k tomu není, co dodat.

54:52
    Solidní průnik Pavelky zakončoval Písařík.

53:25
    Jíra střílel přes bránícího Šimona, Horák vyráží.

53:02
    A je to tady zase – mostecký icing.

51:30
    Slavíček promáchnul tutovou dorážku po střele Nedrdy.

51:12
    Chlouba si dobře sjel s pukem z kruhu až před Horáka, který jeho střelu vyráží do ochranné sítě.

50:58
    A zase domácí icing, v poslední třetině už je to minimálně popáté.

50:15
    Kadaň v tlaku před Horákem, nebezpečná byla především střela L. Nováka z kruhu.

49:23
    Nedrda nedokázal na tři metry přihrát Horovi, domácí se tak provinili icingem.

48:30
    Se střelou Trefného od modré měl Horák problémy.

47:52
    Kadaň hraje v početní převaze špatně, ale vlastně už o nic nejde.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 48. Bojer (Pavelka) – 17. Hromas (Trefný, Chlouba), 19. Ton (Gajovský, Opalek), 23. Jíra (Pavlas, Strmeň), 35. Gajovský (Ton, Jíra), 40. Gajovský (Ton, Pavlas)

HC Most: Horák – Pavelka, K. Charousek, Hora, Čížek, Tůma, Šimon, Kasal – Bojer, Smolka, Písařík – Tauš, Slavíček, Nedrda – Zavřel, Sedláček, Kafan – Palaščák, Homér
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň – Opalek, Pavlas, Trefný, Mazanec, Havel, Szakal, Dobrovolný – Ton, Gajovský, Jíra – Hromas, Kůs, Chlouba – Hammerbauer, L. Novák, Mainer – Hlava

Rozhodčí: Zubzanda – Gerát, Hynek