Motor ČB – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Most – Kadaň 1:5 (kon.) | Beroun – Šumperk 4:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 26.02.2014, 18:00 • Zimní stadion Beroun • WSM Liga - O udržení

A je dobojováno! Nervy drásající třetí třetina dopadla nakonec pro domácí barvy, které si tak připisují na své konto velmi cenné vítězství.

60:00

59:58
    Bude se ještě vylučovat na straně Šumperka, ale to nemění nic nad tím, že je již rozhodnuto o vítězi. Tomáš Sedlák za napadení.

59:50
    Puk je v pásmu Šumperka.

59:38
    Střela Holíka od modré skončila v ochranné síti. hra se přesouvá do středního pásma.

59:30
    Medvědům se podařilo udržet kotouč u mantinelu a rozhodčí tak musel zapískat. vhazovat se bude v pásmu Berouna.

59:01
    Šumperk hraje bez gólmana.

59:01
    Medvědi si vzali oddechový čas.

59:01
    Kučný vyhodil puk přes všechny tři čáry. Vhazovat se tak bude v pásmu Berouna.

58:40
    Gólman Štůrala pokryl volný kotouč, vhazovat se bude po jeho levici.

58:31
    Medvědům se daří držet kotouč v soupeřově třetině.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:27
    Beroun si může vydechnout, hraje již v pěti.

57:01
    Medvědi jsou nadále od obrovským tlakem.

56:53
    Šumperští tvrdě najeli do brankáře Šimbocha. Následná očekávaná šarvátka nevyústila nakonec v žádné tresty.

56:41
    Vrdlovcovi se podařilo vyhodit puk alespoň do středního pásma.

56:22
    Od modré pálil Sedlák, ale i jeho bombu brankář Medvědů vyrazil, tentokrát svým ramenem.

55:55
    Holík pálil z dobré pozice jen nad branku Medvědů.

Branky a nahrávky: 2. Třetina (Vrdlovec), 36. Třetina (Vrdlovec, Babka), 38. Vrdlovec (Babka), 45. Třetina (Babka, Marek) – 14. Semorád, 24. Plášek (Haas), 50. Holík (Plášek)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Tverďák, Špelda, Chalupa, Jebavý, Kučný, Sklenička – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Vrdlovec – A. Půlpán, Kubeš, Petruška – Hrouda, Matějka, Malý
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (45. Vajner) – Starý, Holík, Gewiese, Novotný, Sedlák, Dudáš – Haas, Plášek, Půhoný – Staněk, Moskal, Žalčík – Brunec, Semorád, Popelka – Cink, Skoumal, Langr – Chomič

Rozhodčí: Talpa – Kreuzer, Polonyi