Čeljabinsk – Dynamo Moskva 3:5 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 0:2 (kon.) | Ufa – N.Novgorod 2:1 (po pr.)
Kazaň – Nižněkamsk 7:3 (kon.) | Jaroslavl – Jekatěrinburg 5:3 (kon.) | Čerepovec – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Atlant – Barys 5:1 (kon.) | Petrohrad – Omsk 4:5 (po pr.) | CSKA Moskva – Spartak Moskva 2:1 (kon.)
Riga – Záhřeb 5:1 (kon.) | HC Slovan – Minsk 4:3 (1:0 po s.n.) | Lev – Doněck 4:1 (kon.)
Dinamo Riga
5:1 (0:1, 2:0, 3:0)
Medveščak Záhřeb
Středa 26.02.2014, 19:00 • Arena Riga • KHL

Já se s Vámi pro dnešek loučím a zase někdy na počtenou. (21:22:22)

Československá stopa
    Jakub Sedláček do utkání nezasáhl, ovšem slovenští hráči byli vidět mnohem více. Oba Marcelové, Hossa i Haščák vstřelili po jednom gólu.

Třetí třetinu vyhráli domácí 3:0, celkově tak dnes vítězí 4:1 a připisují si důležité vítězství v "zápase o 6 bodů" čímž tak odvrátili atak nejbližšího pronásledovníka v tabulce. Medveščak neměl utkání rozehráno zle, dlouhou dobu vedl, jenže se stáhl a začal vedení bránit což se klubu z metropole Chorvatska vymstilo.

60:00

59:33
    Utkání se jen dohrává.

59:08
    Ještě menší potyčka u Brustovy brány. Haščák a Katic si za to odpykají po dvou minutách za hrubost.

58:28
    Riga právě vstřelila branku!
    je definitivně rozhodnuto. K odraženému kotouči se dostal LAURIS DARZINŠ a z kruhu neměl problém trefit prázdnou bránu. Asistence: Paul Szczechura

58:22
    Přístup hostů se mi líbí, utkání stále nezabalili.

58:12
    Popovic to zkoušel nápřahem od modré, proti němu se ovšem postavila hradba těl a kotouč srazila do rohu.

57:30
    Hosté to přeci jen zkoušejí v 6!

56:55
    Vhazování u Brusta, domácí chtějí dohrát zápas daleko od Tellqvista.

56:36

56:19
    Hostům se nepodařil přechod do útočného pásma a je z toho ofsajd.

56:05
    Domácí vyhazují.

55:28
    Pěkný nápřah Letanga, Tellqvist má kotouč v lapačce.

54:36
    Džerinš si odpočne, dostává 2 minuty za krosček.

54:33
    3 na 1 jeli domácí, žabička pes ležícího beka ovšem přesná nebyla, kotouč je v rohu.

54:00
    6 minut do konce a Brust musí opět zasahovat, nyní musel skrýt touš do lapačky po Darzinšově nahození.

53:45
    Hosté to nezabalili a snaží se alespoň snížit.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 32. Hossa (Bičevskis), 37. Bukarts (Darzinš), 48. Haščák (Szczechura, Niživijs), 54. Ozolinš (Darzinš), 59. Darzinš (Szczechura) – 2. Linglet (Ellison)

Dinamo Riga: Tellqvist (Sedláček) – Ozolinš, J. Redlihs, Robinson, Pujacs, K. Redlihs, Sotnijeks – Hossa, Darzinš, Bičevskis – Niživijs, Szczechura, Haščák – Džerinš, Cipulis, Bukarts – Begovs, Skvorcovs, Upitis
    Medveščak Záhřeb: Brust (Dekanich) – Popovic, Švarný, Klubertanz, Letang, Foster, Katic, O´Connor – Thomas, Cheechoo, Murley – Linglet, Vesce, Ellison – Glumac, Ryan, Iggulden – Nynstrom, Murray, Kane – Bjorkstrand

Rozhodčí: Bělov, Gusev – Koršak, Černyšev