Linz – Znojmo 3:1 (kon.)
Steinbach Black Wings Linz
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Středa 26.02.2014, 19:20 • Keine Sorgen Eisarena Linz • Erste Bank Young Stars League

60:00
    Konec zápasu. (21:27:29)

55:31
    Orli právě vstřelili branku!
    Tak ještě to Znojmo zkusí? TOMÁŠ HAČECKÝ čtyři a půl minuty před koncem třetí třetiny snižuje. Asistence: Tomáš Michalica a Matyáš Hložek.

54:58
    Ještě přichází jeden trest pro Martona (LNZ) za držení.

53:33
    Linz právě vstřelil branku!
    Tak to už bude téměř neřešitelná situace. Nastartování domácí posílají do znojemské sítě další kotouč, tentokrát po zásahu Felixe Urstögera. Asistence: Patrick Gaffal a Stefan Gaffal.

53:17

51:34
    Tak to je obrovská rána pro znojemské naděje. Linz upevňuje své vedení ve vlastním oslabení zásluhou JOSEFA KRCHO. Asistence: Stefan Gaffal.

51:17
    Tak snad teď, Patrick Gaffal (LNZ) – dvě minuty za zdržování hry.

48:53
    Také Orli se ubránili a Košťál je zpět na ledě.

46:53
    Situace se obrací. Košťál (ZNO) si odsedí dvě minuty za krosček.

44:17

43:51
    Znojmo muselo čelit v přesilové hře trestnému nájezdu soupeře! Dovina odolal!

42:17
    Obrovská příležitost pro Znojmo, podaří se skórovat? Menší trest si odpyká Krcho (LNZ) za podražení.

40:01

Třetí třetina začne v 20:50. Druhé dějství se obešlo bez gólu, Znojmo tak stále ztrácí pouze jednu branku k možnému zisku bodu(ů). Střelci Orlů budou mít ještě dvacet minut na to, aby zacílili do černého.

Zásahy gólmanů ve druhé třetině:
    Dechel (LNZ) – 9
    Dovina (ZNO) – 10

40:00

34:08
    Ale nevyužita. Domácí se ubránili a jsou kompletní.

32:08
    Hákování pro Obera (LNZ). Další šance pro Jihomoravany.

31:11

Petra Matůšová

Branky a nahrávky: 18. Marton, 52. Krcho (Gaffal S.), 54. Urstöger F. (Gaffal P., Gaffal S.) – 56. Hačecký (Michalica, Hložek)

Steinbach Black Wings Linz: Dechel (Simair) – Müller, Kirchschläger, Schaurhofer, Urströger F., Gaffal P., Kragl, Karntner, Lehner – Haudum, Gaffal S., Krcho – Franz, Pastl, Lindner – Ober, Marton, Haas – Winkler, Urstöger Ch., Gaspar.
    HC LERAM Orli Znojmo: Dovina (Daňo) – Theimer, Švanda, Koňařík, Michalica, Cílek, Křípal, Hloupý, Toman – Žemlička, Nováček, Špaček – Hložek, Pelikán, Horák – Kacetl, Košťál, Hačecký – Cerovečki, Holub.