Everton – West Ham 1:0 (kon.) | Fulham – Chelsea 1:3 (kon.) | Hull City – Newcastle 1:4 (kon.)
Stoke – Arsenal 1:0 (kon.) | Sunderland – West Brom 2:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:3 (kon.)
Sunderland AFC
2:0 (2:0)
West Bromwich Albion
Sobota 01.03.2014, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:42:37)

Hlavní rozhodčí Mason foukl naposledy do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém West Bromwich Albion nestačil na Sunderland AFC a podlehl mu 2:0. Obě branky padly v první polovině utkání, kdy se trefili Colback a Borini. Sunderlandu patřil první poločas, ve kterém byli domácí fotbalisté velmi aktivní a zaslouženě se dostali do dvoubrankového vedení. Nicméně poločas druhý už patřil týmu WBA, který se prezentoval aktivní hrou, ale vytoužené branky se nedočkal ani jednou. Domácí fotbalisté dvougólové vedení ubránili a mohou se radovat z důležitého vítězství, které zajistilo účast v Premier League i příští sezonu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

89
    Morrison si všiml, že má Mannone špatný výhled, a tak se hráč WBA prezentoval střelou z větší vzdálenosti. Nicméně balon napálil přesně do těch míst, kde se Mannone pohyboval, a tak brankář domácího celku neměl žádné větší potíže.

88
    Nepříjemnou střelu ze své kopačky vyslal Brunt, ale Mannone si poradil.

88
    Hrací plochu opouští Cattermole, který toho má dnes už dost. Na trávníku ho nahrazuje Giaccherini.

87
    Sunderland chystá poslední změnu v sestavě.

87
    Útočnou akci hostů zastavil ofsajd, ve kterém uvízl český útočník Vydra.