Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Salavat Julajev Ufa
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Dynamo Moskva
Neděle 02.03.2014, 12:00 • Ice Palace Salavat Julaev • KHL

Z tohoto zápasu KHL je to už vše, hezký zbytek víkendu! (14:14:09)

Skončil nám zápas mezi domácí Ufou, která v 53. kole nestačila na nejlepší tým celé soutěže který si po výhře 1:3 veze do Moskvy všechny tři body.

V samotném zápase o výsledku určitě rozhodla třetí třetina, ve které se Ufa téměř vůbec nedostala do zakončení a Dinamo tak svůj tlak využilo brankou Pestuška.

Jako nejlepšího hráče zápasu se dá jistě označit hostující kapitán Leo Komarov, který několikrát ohrozil branku Salavatu. Branku si sice nepřipsal, vše ale nahradil dvěma asistencemi. Slovenské fanoušky může těšit Tomáš Záborský, který vstřelil jedinou branku svého týmu.

60:00

55:52
    V tomto zápase se už nic nestane, Salavat drží puk za vlastní brankou.

59:32
    Sopelova střela švihem byla sražená a puk se odrazil až do středního pásma.

59:17
    Právě Volkov předvedl pěkný semafor po střele Kasjančuka.

58:55
    Dinamo se osvobodilo a nedovoluje proto odvolat brankáře Ufy.

58:39
    Následuje vhazování po pravici hostujícího brankáře.

58:25
    Přeci jen se Salavat ocitl v zajímavém útoku, který svou střelou ukončil Chlystov. Šaryčenkov si také tentokrát poradil na výbornou.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:48
    Domácím se vůbec nedaří založit nějaký kloudný útok.

56:33
    Novák se sám vydal do útoku, objel několik hráčů ovšem střelu už na Volkova z těžké pozice nevyslal.

56:58
    Zahrozilo ovšem na druhé straně, Šaryčenkov ale střelu domácích vyrazil.

56:33
    Salavatu se nepodařilo přejít ani přes červenou čáru, další akci začíná Novák.

56:07
    Kvapil je ve třetí třetině hodně vidět, po nahrávce Pestunova nyní vyprášil betony Volkova.

55:37
    Další z finských hráčů Pihlstrom svou ránou z pravé strany Šaryčenkova rozhodně neohrozil.

54:55
    Domácí už mají pouze pět minut na vstřelení dvou branek a případný zisk bodů.

54:19
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    Nechci to zakřiknout ale troufnu si říct že je rozhodnuto. Nekončící nápor Dinama třetí brankou korunoval MAXIM PESTUŠKO, na jehož gól mu přihrál asi nejaktivnější hráč Moskvy Komarov. Asistence: Leo Komarov

53:21
    Šafigulin motá hlavu Višněvskimu, který několik vteřin nedokázal obrat hostujícího hráče o puk.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 7. Záborský (Chlystov, Zinovjev) – 17. Dugin (Karpov), 32. Višněvskij (Komarov), 55. Pestuško (Komarov)

Salavat Julajev Ufa: Volkov (Vasilevskij) – I.Višněvskij, Babčuk, Sopel, Kulda, Zubarev, Ščitov, Isangulov, Gurkin – Chlystov, Zinovjev, Záborský – Makarov, Filatov, Hartikainen – Mirnov, Pihlstrom, Kajgorodov – Stěpanov, Gluchov, Slepyšev
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Jerjomenko) – Novák, D.Višněvskij, Rjazancev, Mironov, Jalasvaara, Korjagin, Barancev – Volkov, Pestuško, Komarov – Pestunov, Sopin, Kvapil – Karsums, Dugin, Karpov – Šafigulin, Glazačev, Kasjančuk

Rozhodčí: Baluška, Gašilov – Dedjulja, Petrov

Diváci: 7 820