Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
Severstal Čerepovec
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Barys Nur-Sultan
Neděle 02.03.2014, 14:00 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

To je ode mě pro dnešek vše a někdy příště na počtenou. (16:17:07)

Zápas je u konce a vítězně z něj odchází domácí hokejisté. Ti v průběhu posledního dějství sice přišli o vedení, necelých pět minut před koncem ale vstřelili zásluhou Bučněviče rozhodující branku.

60:00

59:16
    Štěpánek nevěděl jak, ale zalehl kotouč zády ještě před brankovou čárou! Velký tlak hostů tak nekončí gólem.

58:19
    Domácí se brání početní převaze a čekají na chybu, kterou by potrestali střelou do volné klece.

57:43
    Ahonen zůstává na střídačce!

57:43
    Hosté si berou oddechový čas.

57:43
    Jevsejenkov(CER) dostává dvouminutový trest za hákování.

57:05
    Domácí si stále vytvářejí zajímavé šance, snaží se ještě pojistit jejich náskok. Štěpánek je zatím bez práce.

55:42
    Oddechový čas pro domácí.

55:42
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Hosté se dlouho neradují z gólu. Krátce po jejich vyrovnání je tu obkroužení domácího hráče kolem branky a následná přihrávka na PAVLA BUČNĚVIČE, který po krásném vykličkování kolem brankoviště posílá svůj tým znovu do vedení. Asistence: Nikolai Stasenko.

54:27
    Hosté v plném počtu. Astana přečkala toto velké oslabení a dokonce i skórovala.

54:18
    Severstal neztrácí hlavu a znovu se pouští přes modrou čáru.

53:44
    Astana právě vstřelila branku!
    A je vyrovnáno! Velmi kuriózním způsobem se hosté dostali k puku, když Litviněnko, který opustil trestnou lavici atakoval domácího hráče s pukem na modré čáře a dopředu se rychle pustil CAM BARKER který projel celým hřištěm a poté zavěsil! Bez asistence.

52:28
    Trestná lavice hostů je téměř k prasknutí, domácí hrají nadále v pěti proti třem.

52:27
    Ari Ahonen dostává dvouminutový trest za sekání. Odsedět tento trest půjde jeden z jeho spoluhráčů.

52:00
    Domácí si drží velký nápor a dostávají opět výhodu! Bude se znovu vylučovat na hostující straně.

51:33
    Minutu na to ho následuje Litviněnko, který dostává dvouminutový trest za hrubost. Domácí mají minutu výhodu 5 proti 3!