Havlíčkův Brod – Hr. Králové 0:8 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 3:0 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:3 (kon.)
Chomutov – Kladno 6:4 (kon.) | Ústí n/L – K. Vary 3:2 (kon.) | Havířov – Přerov 2:6 (kon.)
Piráti Chomutov
6:4 (3:3, 2:1, 1:0)
Rytíři Kladno
Neděle 02.03.2014, 12:00 • SD ARÉNA Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

V poslední části se čekalo na branku, až do šedesáté minuty. V té se prosadil do prázdné brány Matyáš Svoboda a rozhodl o třech bodech, pro Piráty Chomutov. (14:11:32)

60:00

59:38
    Piráti právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Do prázdné brány se trefuje MATYÁŠ SVOBODA. Asistence: Jaroslav Kulich a Adam Studený.

59:28
    Domácí Adam Studený vybojoval puk, ale střelou netrefil branku. Opět zakázané uvolnění domácích.

Branka Kladna je prázdná. Hosté v šesti hráčích v útoku.

59:12
    Oddechový čas pro hosty.

59:05
    Puk má Chomutov, ale zahrál na zakázané uvolnění.

58:30
    Kladno chvíli kombinovalo v útočné třetině. Následně se hra přenesla na druhou stranu hřiště.

58:17
    Ofsajd Kladna.

58:00
    Nepřesná hra od obou mužstev...

57:00
    Máme zde poslední tři minuty. Uvidíme, jestli se Kladno prosadí, nebo Chomutov zvýší své vedení.

56:23
    Jakub Kiml (KLA) střílel. Střelu švihem Dominik Pavlát zlikvidoval.

54:35
    Brankář Dominik Pavlát měl štěstí, že rozhodčí přerušili hru. Puk měl vedle sebe v brankovišti.

54:10
    Zvyšuje se tlak Kladna na vyrovnání. Brzdí je zbytečné chybičky v rozehrávce.

52:02
    Další důležitý zákrok domácího gólmana. Bekhendem to zkoušel Kryštof Hrabík.

50:44
    Po střele Adama Kubíka, zasáhnul lapačkou Dominik Pavlát a zasloužil si potlesk od fanoušků.

49:50
    Bojuje se za brankou kladenských.

48:45
    Po dlouhé době se dostal Chomutov, před brankáře Stahla. Tvrdou ránu obránce Adama Studeného viděl a v pohodě kryl.

47:10
    Domácí se nemůžou dostat, ze své třetiny. Pokaždé jim přeskočí puk a nabídnou šanci Kladnu.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 4. J. Svoboda (Palička), 8. Dejmek (J. Svoboda), 14. Dejmek (Palička), 23. Studený (Bukač), 37. Chlán (Šilar), 60. M. Svoboda (Kulich, Studený) – 1. Hrabík (Kolowrat, Smrž), 4. Čečetka, 10. Hrabík (Smrž, Zelingr), 39. Hrabík (Kolowrat, Vyšín)

Piráti Chomutov: Pavlát – Buchtela, Jírovec, Petržilka, Seemann, Studený, Šilar, J. Svoboda, Lauko, Kulich, M. Svoboda, Bukač, Palička, Dejmek, Strejc, Hřebíček, Hejduk, Koblížek, Jindra, Chlán, Hnídek.
    Rytíři Kladno: Stahl – Smrž, Kiml, Kryll, Malý, Zelingr, Soukup, Rejzek, Vyšín, Kolowrat, Hrabík, V. Svoboda, Mrkvička, Haspeklo, Kalaj, Čečetka, Kubík.