Boston – Florida 4:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:2 (kon.)
St. Louis – Tampa 4:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:4 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:2 (kon.)
San Jose – Carolina 2:3 (po pr.)
New Jersey Devils
4:3 (1:1, 0:1, 3:1)
Detroit Red Wings
Středa 05.03.2014, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný středeční den. (03:46:00)

Dnešní utkání sledovalo 16 592 diváků.

V dnešním utkání vítězí hokejisté New Jersey, které dokázalo ve třetí třetině otočit vývoj utkání, když vstřelilo vítěznou branku sedmatřicet vteřin před koncem základní hrací doby. Detroit si tedy z dnešního utkání neodnáší ani bod.

Střely na branku: 29 – 23.

60:00

59:42
    Howard je pouze na střídačce. Detroit to zkouší v šesti hráčích.

59:40
    Detroitu se nedaří dostat do útočného pásma.

59:23
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey se dostává v poslední minutě do vedení! Fayneho střelu od modré čáry tečoval mezi kruhy STEPHEN GIONTA a Howard nedokázal kotouč zastavit. Asistence: Mark Fayne, Dainius Zubrus.

58:05
    Z pravého kruhu vystřelil Ryder a Howard jeho střelu zastavil ramenem.

57:42
    New Jersey se drží v útočném pásmu.

56:44
    Detroit mohl jít do vedení. Glendening našel mezi kruhy úplně volného Alfredssona, který střelu z první poslal přímo do náruče Brodeura.

56:13
    Z pravého kruhu se do kotouče opřel Franzen a poslal ho těsně nad horní tyčku.

55:42
    Komerční přestávka.

55:36
    Tatar se dostal do útočného pásma po pravé straně, ale v něm o kotouč přišel.

54:54
    Třetí lajna Detroitu se dlouho držela v útočném pásmu, ale prosadit se nedokázala.

53:45
    Kronwall hledal u pravé tyče Anderssona, ale tomu se nepovedlo pohotově zakončit.

53:13
    Následuje komerční přestávka.

53:16
    Z levého kruhu vystřelil zápěstím Ryder a poslal kotouč do lapačky Howarda.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 1. Henrique, 41. Židlický (Brunner, Eliáš), 47. Zajac (Jágr), 60. Gionta (Fayne, Zubrus) – 12. Franzen, 28. Smith (Abdelkader), 50. Bertuzzi (Franzen, Nyquist)

New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Fayne, Greene, Židlický, Salvador, Gelinas, Merrill – Jágr, Zajac, Zubrus – Brunner, Eliáš, Henrique – Ryder, Loktijonov, Clowe – Bernier, Gionta, Carter
    Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Ericsson, Kronwall, DeKeyser, Quincey, Lashoff, Smith – Franzen, Andersson, Nyquist – Jurčo, Sheahan, Tatar – Alfredsson, Helm, Abdelkader – Bertuzzi, Glendening, Miller

Rozhodčí: Dwyer, Leggo – Murphy, Shewchyk

Diváci: 16 592