Boston – Florida 4:1 (kon.) | New Jersey – Detroit 4:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:2 (kon.)
St. Louis – Tampa 4:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Chicago – Colorado 2:4 (kon.)
Winnipeg – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.) | Edmonton – Ottawa 3:2 (kon.)
San Jose – Carolina 2:3 (po pr.)
Arizona Coyotes
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Vancouver Canucks
Středa 05.03.2014, 03:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

Z tohoto napínavého zápasu je to z mé strany vše, přeji Vám buď dobrou noc anebo příjemné středeční ráno. (05:49:12)

Využité přesilové hry: 0 – 0

Tento důležitý duel pro oba týmy skončil lépe pro domácí mužstvo, které po fotbalovém výsledku 1:0 bere z tohoto zápasu dva důležité body do tabulky západní konference. O jedinou branku zápasu se v osmnácté minutě postaral po dorážce Doanovy střely Antoine Vermette. Výhra je to pro Kojoty zasloužená, svěřenci trenéra Tippetta byli po většinu zápasu aktivnější než soupeř z Vancouveru.

60:00

59:52
    Další vyhození Phoenixu, tohle už dopadne pro domácí dobře!

59:35
    Moss byl v útočné třetině, k puku se ale nedostal. Hosté už ale nemají moc času.

59:28
    Boothova střela Smithe neohrozila, následně se píská ofsajd hostů.

59:20
    Smith dopřál svým spoluhráčům možnost střídat a podržel puk ve své lapačce.

59:08
    Domácím se povedlo vyhodit, ke střele se ale žádný Kojot nedostal.

58:50
    Nyní je Lack na střídačce, hosté to zkouší v šesti!

58:38
    Hosté nemůžou ještě odvolat brankáře kvůli vhazování před Lackem.

58:38
    Je tomu tak, Joe Tortorella si vyžádal oddechový čas.

58:38
    Boedkerova střela byla zblokovaná, puk přesto musel chytit Lack, který přerušil hru. Nyní přichází možnost na oddechový čas hostů.

58:15
    Konečně si může Smith odpočinout, člen druhého útoku domácích Korpikoski úspěšně vyvezl puk až za branku Lacka.

57:48
    Až nyní se na pár vteřin dostali do středního pásma, tam ale na něj počkali opět hráči hostů.

57:24
    Pokračuje dlouhé obléhání domácí klece, Kojoti jsou stále uzamčení ve své obrané třetině.