Liberec – Třinec 9:2 (kon.) | Vítkovice – Slavia 3:0 (kon.) | Vsetín – Kladno 2:5 (kon.)
Mladá Boleslav – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 5:2 (kon.)
Jihlava – Pardubice 3:2 (kon.) | Sparta – Zlín 4:0 (kon.)
HC Sparta Praha
4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
Berani Zlín
Středa 05.03.2014, 18:30 • Incheba arena • DHL Extraliga juniorů

Dnešní přenos končí, na shledanou příště. (20:29:34)

Po nevídané třetí třetině, ve které jsme viděli 4 branky Sparty a jednu bitku, porážejí domácí sparťané Zlín 4:0. Kdo by to byl řekl, když ještě po 40 minutách byl stav 0:0 a hra na obou stranách vyrovnaná.

60:00

59:45
    David Skřivánek mohl přidat 5. branku Sparty, když dostal přihrávku přímo po vyjetí z trestné lavice, ale to bychom asi chtěli po takové třetí třetině již mnoho.

57:37
    Za krosček rozhodčí posílají na trestnou lavici domácího Davida Skřivánka.

54:25
    Sparta právě vstřelila branku!
    Holešovičtí přidávají další branku zásluhou DANIELA SCHWAMBERGERA, který elegantně od levého mantinelu přebruslil zlínského obránce a s přehledem zavěsil pod víko soupeřovy klece. Asistence: Euvstathio Soumelidis

51:27
    Adam Chlapík dostává za bitku 2 + 10 min.

51:27
    Po jednom ze střetů za bránou Zlína se do sebe pustili dva hráči. Spor se vyvinul v regulérní bitku, ve které sparťanský Adam Chlapík poslal k ledu jednoho ze zlínských hráčů.

49:30
    Pozor, šance pro Zlín: Sparťanský kapitán Dominik Bílek je vyloučen za vyhození kotouče mimo hrací plochu, takže jeho tým půjde do tří!

48:42
    Menší trest dostává za sekání domácí Martin Procházka, takže si také Zlín zahraje přesilovku.

48:42
    Do slibné šance před Neužilem se dostal Matula, jeho střelu obránce zblokoval.

46:10
    Jako by toho Zlín neměl dost, rozhodčí posílají na trestnou lavici za podražení Lumíra Galušku.

44:47
    Tak to je nevídaná smršť. Zlín po dvou brankách zůstal jako opařený a toho ve spolupráci s Procházkou využívá ADAM CHLAPÍK. Asistence: Martin Procházka, Filip Chlapík.

44:30
    Z nenadání Sparta navyšuje svůj náskok. Svoboda podruhé kapituloval po přesné střele JIŘÍHO ČERNOCHA. Asistence: Luboš Vacek, Daniel Schwamberger.

42:43
    Konečně jsme se dočkali první branky. Domácí využívají přesilovou hru zásluhou DAVIDA SKŘIVÁNKA, ke kterému se na modrou čáru odrazil vyražený kotouč. Holešovický obránce napřáhl a dělovkou prostřeli Svobodu někde mezi levou paží a betonem. Asistence: Martin Procházka, Ondřej Mikliš.

41:13
    Hosté půjdou opět do čtyř, nedovoleným bráněním se provinil Patrik Urbanec.

41:16
    Na druhé straně po teči jednoho ze zloínských hračů opět zazvonila tyč!

40:45
    Úplně sám se před Svobodou dostal ke kotouči A. Chlapík, ale minul.

Tomáš Lichnovský

Branky a nahrávky: 43. Skřivánek (Procházka, Mikliš), 45. Černoch (Vacek, Schwamberger), 45. A.Chlapík (Procházka, F.Chlapík), 55. Schwamberger (Soumelidis)

HC Sparta Praha: Neužil (Langer) – Mikliš, Skřivánek, Vokurka, Bílek (C), Slavíček, Březina,Vacek – Schwamberger, Procházka, Arnošt, Soumelidis, Chlapík A., Brzobohatý, Chlapík F., Pulkrab, Budiak, Černoch, Brém, Brejcha, Krudenc
    Berani Zlín: Svoboda (Haloda) – Řezáč, Macharáček, Zbořil, Kobylík, Buchta, Talán, Urbanec, Kužílek – Hlaváč, Dalajka, Gremlica, Kratochvíl, Zaremba, Vyoral, Jurík, Stránský, Galuška, Matula (C), Hladiš, Haničinec