Motor ČB – Kadaň 2:4 (kon.) | Most – Beroun 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Šumperk 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Most
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Medvědi Beroun 1933
Středa 05.03.2014, 18:00 • ZS Most • WSM Liga - O udržení

Je dobojováno, Beroun vítězí v play out i počtvrté za sebopu a dere se na nesestupové příčky. Most setrvává v totálním zmaru. (19:55:30)

60:00

59:27
    Most vybojoval útočné pásmo a zkusí power play 6 na 5.

59:17
    Beroun právě vstřelil branku!
    Beroun využívá přesilovku. JAKUB BABKA dostal od Třetiny přihrávku zpoza branky, položil si Horáka a pod víko posílá Medvědy do vedení 2:3. Asistence: Miroslav Třeina.

58:34
    Time out pro lavičku Medvědů.

58:34
    Nedrda předvedl ve středním pásmu zbytečný krosček. šance pro Medvědy rozhodnout zápas.

58:17
    Most vyhazuje na icing, pořád je o co hrát.

57:37
    Hrdel se prezentoval dobrou střelou přes obránce, Horák znovu pozorný.

56:38
    Jako by se už všeobecně čekalo na prodloužení, oba celky jsou zřejmě s bodem spokojeni.

56:00
    Kubeš nedokázal potrestat Kafanovu chybu, Horák byl opět pozorný.

55:25
    Třetinovo bekhend Horák bezpečně kryje.

54:44
    Gerhát dorážel Smolkovu střelu, to byla velká šance!

54:00
    Kubeš se dostal před mosteckou branku, ale jeho zakončení bylo hodně špatné.

53:02
    Mostečtí teď mají otěže zápasu ve svých rukách, že by konečně bylo na obzoru první vítězství od 18. ledna, kdy Most doma přehrál rovněž Beroun?

51:52
    Slavíček se dostal do zakončení, Šimboch byl připraven.

51:20
    Most stále drží útočné pásmo, jako by chtěl konečně vyhrát.

50:22
    Písařík zkoušel tečovat Čížkovu střelu od modré, nakonec mu chyběl pověstný kousek.

49:16
    Most je sice v pásmu, ale ke vstřelení branky má dost daleko.

48:30
    Přesilovka pro Most, za sekání je vyloučen Hrouda.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 7. Slavíček (Tauš), 37. Slavíček (Tauš) – 2. Třetina, 18. Špelda (Hrdel, Jebavý), 60. Babka (Třetina)

HC Most: Horák – Charousek, Havelka, Hora, Čížek,Šimon, Kasal – Gerhát, Smolka, Písařík – Tauš, Slavíček, Nedrda – Zavřel, Sedláček, Kafan – Andres, Palaščák
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch – Jebavý, Špelda, Chalupa, Sklenička, Matějka, Kučný – Marek, Stromko, Hrdel – Třetina, Babka, Půlpán – Hrouda, Kubeš, Petruška – Markulinec, Šteiner

Rozhodčí: Hejduk – Guth, Rittich