Olomouc – Pardubice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (0:2 po s.n.)
Chomutov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:2 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Kladno – Třinec 0:10 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:7 (kon.) | Písek – K. Vary 1:3 (kon.)
HC Olomouc
7:1 (4:0, 2:1, 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 08.03.2014, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (14:13:36)

60:00
    Štefka (OLO) dostává ještě v závěru menší trest.

59:10
    Jeden z pardubických vyloučen na dvě minuty, za nesportovní chování ale dostává ještě osobní trest. Menší trest odpyká Martinec (PAR).

58:19
    Vála (PAR) vyloučen na dvě minuty za sekání.

58:00
    Zelený svým pokusem nastřelil jen svého spoluhráče clonícího před pardubickým brankářem.

56:02
    Rudy (PAR) potrestán menším trestem za zdržování hry. Olomoučtí tak mají k dispozici další početní výhodu.

55:13
    Pardubičtí nenechávají Olomoucké přejít k nim do pásma jen tak zadarmo, svou branku si v posledních minutách pečlivě střeží.

53:06
    Vála (PAR) oslabuje na dvě minuty svůj tým, Hanáci si tak zahrají zhruba půlminutovou přesilovku pět na tři.

52:56
    Kohouti kombinují před bránou hostů, Pardubičtí ale velmi dobře brání, početní výhoda tak Hanákům příliš nevychází.

51:37
    Franc (PAR) potrestán menším trestem za napadení.

50:26
    Urbisch musel po dorážkách hostů nadvakrát krotit puk na hranici brankoviště.

48:51
    Olomouc právě vstřelila branku!
    MIROSLAV KUBA přidává další branku v síti Pardubic. Střelou pod vyrážečku nedal pardubickému brankáři šanci. Asistence: Jiří Horák, Alex Rašner.

48:35
    Proti vysoké střele jednoho z Olomouckých zasáhl Petric svou lapačkou.

46:40
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů si však nevytvořil velkou šanci. O kotouč se převážně bojuje v rozích kluziště.

44:00
    Olomoučtí se ženou za dalším gólem, usazení před hostující brankou kombinovali před Petricem. Jejich snaha ale gólem neskončila.

42:51
    Proti nahození Pardubických nastavil Urbisch lapačku.

40:37
    Současně vyloučeni Benýšek (PAR) za krosček a Robert Horák (OLO) za sekání.

40:24
    Vála (OLO) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

40:01

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 6. Kropáč (Zelený, Janás), 10. Ministr (Rašner), 12. Horák J. (Rašner), 20. Štefka (Janás), 28. Ministr (Nesvadba), 29. Škoda (Kropáč), 49. Kuba (Horák J., Rašner) – ?. Krejčík (Kučera, Hlaváček)

HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) – Spurný, Hes, Rašner, Tomek, Klvaňa, Marek, Horák R., Škoda, Nesvadba, Zelený – Kropáč, Štefka (C), Janás – Horák J., Ministr, Kuba.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Petric) – Faltys, Rudy, Horyna, Kučera, Franc, Vála – Krejčík, Benýšek, Zadina – Hlaváček (C), Rohlík, Velinský – Kusý, Musil, Havrda – Voženílek, Jajcay, Barkóci – Martinec.

Rozhodčí: Škrobák – Novotný, Šimčík.