Olomouc – Pardubice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (0:2 po s.n.)
Chomutov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:2 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Kladno – Třinec 0:10 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:7 (kon.) | Písek – K. Vary 1:3 (kon.)

59:35
    Sparťané ještě odvolávají gólmana, ale nezdá se, že by v šesti měli sílu na zvrat...

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a slávisté mají stále průběh hry pod kontrolou.

56:58
    Slávisté v přesilovce sice nic nepředvedli, ale takhle jim to stačí, čas se domácím krátí...

54:58
    Komplikace pro domácí. Dvě minuty za podražení pro sparťana Koláře.

53:53
    Time-out pro domácí.

53:02
    Obě mužstva se teď víc soustředí na obranu, aktivnější jsou dopředu přece jen domácí, kteří už musí začít hrát vabank.

50:57
    Slavie je kompletní, ale ve stejnou chvvilku končí pokus od modré čáry na tyčce branky sesšívaných. Sparťané jsou teď na brankovišti hodně důrazní.

48:57
    Sparta bude hrát přesilovku, dvě minuty dostává za vražení na hrazení Straka.

48:57
    Hozák a po něm i Procházka teď minuli přihrávku směřující od mantinelu.

47:41
    Nestrašil dostával přihrávku před branku, ale v rozhodující chvíli mu puk přeskočil hůl!

46:10
    Hozák v obrovské šanci zakončoval akci dva na jednoho. Sám před odkrytou brankou trefil jen beton přesouvajícího se Sochůrka.

45:59
    Slavia je v pěti.

44:52
    Hozák se po křídle tlačil před branku, ale poslední chvíli mu bek puk z hokejky vypíchl.

43:59
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za sekání putuje na trestnou lavici Tejral.

42:50
    Lukáš Lojka dostává dvě minuty za podražení, přesilovka Slavie.

41:38
    Slavia právě vstřelila branku!
    Sparťané zmatkovali před vlastní brankou, první šanci hostů ještě zastavila tyčka, Další zakončení JANA KOLÁŘE už ale končí v síti a hosté odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Filip Zderadička.

40:01

Sparta dokázala ve druhé třetině třikrát skórovat, přesto stále prohrává. Ve druhé části byla však jednoznačně lepším týmem. Podaří se Spartě dokonat obrat a nebo Slavie výhru už nepustí? Třetí třetina pokračuje ve 14:06.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 23. Hozák (Kadeřávek), 27. Zídek (Kalina, Györi), 33. Polesný (Kazda, Kalina) – 2. Nestrašil (Šmerha), 3. Sládek (Hejda), 20. Josefus (Hyršl), 32. Zderadička (Mareček), 42. Kolář (Zderadička)

HC Sparta Praha: Pírs (Brízgala) – Pacovský, Kalina, Duben, Kadeřávek, Kazda, M. Kolář, Bureš – M. Jandus, Zídek, Zářecký, Lojka, Seniov, Györi, T. Jandus, Polesný, Hozák, Procházka. Trenér: Geffert.
    HC Slavia Praha: Sochůrek (Mesjar) – Zderadička, Straka, Kottek, Hejda, Havelka, Krejčí – Tejral, Nestrašil, Sládek, Heldák, Hyršl, Mušo, Vyskočil, J. Kolář, Josefus, Novák, Mareček, Furch, Šmerha, Maňas. Trenér: Pecka.

Rozhodčí: Hornáček – Štofa, Karda