Magnitogorsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Barys – Jekatěrinburg 3:2 (po pr.) | Ufa – N.Novgorod 1:3 (kon.)
Kazaň – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 2:1 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 5:1 (kon.)
Doněck – Riga 3:1 (kon.) | Lev – Záhřeb 5:2 (kon.)
Lev Praha
5:2 (1:0, 0:2, 3:0)
Medveščak Záhřeb
Sobota 08.03.2014, 17:00 • Tipsport Arena, Praha • Play-off KHL

Je dobojováno! Pražský Lev získal díky skvělé třetí třetině i druhé domácí utkání. Teď Pražany čekají dvě utkání na horké půdě v Chorvatsku. Já se s vámi loučím, a těším se u onlajnů z KHL zase někdy na shledanou. (19:21:29)

60:00

59:50
    Lev Praha právě vstřelil branku!
    Pátý gól přeci jen padá. Do prázdné brány se trefuje JUSTIN AZEVEDO.

59:44
    Mäenpää zoušel střelu do prázdné brány z vlastního pásma, tu mu ale zblokoval Martinovič.

59:06
    Lev si bere timeout.

59:06
    Ševc odpaluje puk na zakázané uvolnění. Hosté to přeci jen ještě zkouší v šesti bez gólmana.

59:00
    Minuta do konce.

58:07
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Mnohé z vás napadá jistá paralela ke včerejšímu duelu, z obrazu hry to však na žádné závěrečné drama už dnes nevypadá.

57:50
    Vrána posunul na Řepíka, ten v další velké šanci trefil pouze Brustův beton.

57:01
    Proti Vescemu zakročil Vehanen. Bude se vhazovat před finským brankářem ve službách lvů.

56:19
    Nechci být poslem špatných zpráv, ale patrně je dnes rozhodnuto! Řepík ujížděl ze strany sám na Brusta, toho ještě gólman vybruslil a zastavil, puk se však odrazil k volnému PATRICKU ZACKRISSONOVI, na kterého zívala prázdná branka. Asistence: Michal Řepík.

55:48
    Vrána si najel do mezikruží, kam dostal přihrávku od Sekáče. Svůj pokus zápěstím poslal jen těsně vedle horního růžku!

54:10
    Hosté drží puk, ke střelám se ale dostávají jen sporadicky. Pražané vždy nahodí puk za Brustovu bránu a soustředí se spíš na bránění. To jim v tuto chvíli stačí.

52:56
    Hosté se usazovali v útočném pásmu, Pražané se ale osvobozují vyhozením do neutrální zóny.

52:04
    Hra je teď plná nepřesností. Ullström nezvládl přechod přes modrou čáru.