Lille – Montpellier 2:0 (kon.) | Lorient – Saint-Étienne 1:0 (kon.) | Bordeaux – Lyon 1:2 (kon.)
FC Lorient
1:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 09.03.2014, 17:00 • Stade Yves Allainmat – Le Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:51:05)

Je dobojováno, domácí slaví šťastné vítězství, které jim zařídil až proměněný pokutový kop z devadesáté minuty, kdy se trefil Aliadiére. Hosté si bod z dnešního souboje zasloužili, ale hraje se na góly, a tam jsou úspěšnější domácí.

90+2
    Běží již druhá minuta nastaveného času.

90+1
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Renaud Cohade, přichází Kurt Zouma.

90+1
    Tak to je hodně nešťastný vývoj pro fotbalisty Saint-Étienne!

90
    Lorient právě vstřelil branku!
    A JÉRÉMIE ALIADIÉRE bezpečně, střelou doprostřed branky, proměňuje nařízený pokutový kop a domácí vedou!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácí mají pokutový kop!

89
    Žlutou kartu dostává Josuha Guilavogui (AS Saint-Étienne), který ve vápně očividně zahrál rukou.

89
    Byla nařízena penalta ve prospěch Lorientu!

89
    A další roh pro Lorient, Jouffre si jde pro míč a rozehraje z levé strany.

88
    Perrin drží míč ve středu hřiště, hlavně neudělat chybu, která by mohla přijít hosty hodně draho.

86
    A obrana Saint-Étienne měla co dělat, aby celou situaci zvládla.

86
    Rohový kop pro Lorient, domácí rozehrají z pravé strany.

85
    Domácí v závěru aktivnější, jako by chtěli strhnout vedení na svou stranu.

83
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Jérémy Clément.

82
    Hosté budou podruhé střídat.

80
    Před námi závěrečná desetiminutovka dnešního utkání, dočkáme se gólu?

79
    Odkop od branky Saitn-Étienne.

Martin Dvořák

Branky: 90. Aliadiére (pen.)

Karty:   54. Gassama (LOR), 65. Aboubakar (LOR) – 33. Tabanou (SET), 54. Hamouma (SET), 89. Guilavogui (SET)

FC Lorient: Audard – Gassama, Ecuele Manga, Lautoa, Baca (C) – Jouffre, Bourillon, Traoré (78. Doukouré), Monnet-Paquet – Aboubakar (67. Diallo), Aliadiére.
    Náhradníci: Chaigneau – Pedrinho, Diallo, Abdullah, Pelé, Doukouré, Sunu.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Bayal Sall, Perrin (C), Trémoulinas – Guilavogui, Lemoine (83. Clément), Cohade (90+1. K. Zouma) – Hamouma, Brandão (61. Erdinç), Tabanou.
    Náhradníci: Moulin – K. Zouma, Pogba, Clément, Gradel, Erdinç, Mollo.

Rozhodčí: Rainville – Stien, Chevreux