0:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Neděle 09.03.2014, 12:00 • Areál Anger, Teplice • Juniorská liga

To je z mé strany vše, hezký den. (13:48:46)

Je dobojováno. Vyrovnané utkání zvládl lépe Hradec Králové, který vyhrál v Teplicích 1:0. Domácí mladíci byli aktivnější, ale v útočné fázi se jim příliš nedařilo a nakonec tedy nezískali ani bod.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Ani z tohoto rohu se nic neurodilo a hosté tedy stále vedou o jednu branku.

86
    Nakonec Hradec vybojoval roh.

85
    Hradec se ubránil a pospíchá dopředu. Uvidíme, zda hosté něco vymyslí.

84
    Domácí vybojovali další rohový kop.

83
    Po rohu se dostal jeden z domácích hráčů do zakončení, jenže i tentokrát střele scházela přesnost.

82
    Domácí vybojovali osmý rohový kop.

80
    Je před námi posledních deset minutek. Podaří se domácím alespoň vyrovnat?

78
    Obraz hry je ve druhém poločase stále stejný. Domácí útočí a hosté pouze brání, ale zatím jim to vychází skvěle.

76
    Stále se hraje na polovině hostujícího celku, který ale drží cenné vedení. Ke střele se dostal jeden z domácích borců, ale ani tentokrát nemířil přesně.

74
    Ale ani tentokrát to domácím mladíkům nevyšlo, hosté se opět v pohodě ubránili.

73
    Domácí se usadili na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet.

72
    Po rychlém brejku se dostal jeden z hostujících hráčů ke střele, ale branku Teplic netrefil.

70
    Do konce zápasu zbývá posledních dvacet minutek. Domácí se snaží a stále útočí, ale prosadit se ještě nedokázali.

68
    Jeden z domácí mladíků se odhodlal ke střele, ale ani tentokrát nemusel Jehlička zasahovat.