Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 0:1 (kon.) | Chievo – Janov 2:1 (kon.)
Parma – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Livorno 4:2 (kon.) | Bologna – Sassuolo 0:0 (kon.)
Inter – Turín 1:0 (kon.) | Neapol – AS Řím 1:0 (kon.)
Juventus FC
1:0 (1:0)
ACF Fiorentina
Neděle 09.03.2014, 12:30 • Juventus Stadium • Italská Serie A

Juventus se tentokrát vyhl kolapsu a na domácím hřišti porazil nejtěsnějším rozdílem 1:0 Fiorentinu, s tímto konstatováním se s Vámi pro tuto chvíli loučí komentátor Tomáš Reiner. Děkuji za pozornost. Na shledanou. (14:21:37)

Juventus poráží na Juventus Stadium zásluhou přesné trefy Kwanda Asamoaha hostující Fiorentinu a do tabulky Serie A si připisuje další tři body. Hosté se snažili ve druhém poločase vyrovnat. Nejblíže byl k vyrovnávacímu gólu deset minut před koncem Matos Ryder, jehož hlavička orazítkovala břevno. Konečný výsledek. Juventus 1 Fiorentina 0.

90+3
    Juventus rozehrál standardní situaci a u rohového praporku se snažil dohrát zbytek zápasu, což se mu také podařilo.

90+2
    Žlutou kartu dostává Juan Vargas (ACF Fiorentina).

90+2
    Vargasova tvrdá střela byla zablokována.

90+1
    Pokud se podíváme jen na vývoj druhého poločasu, tak v něm byla nebezpečnější Fiorentina. Hosté si vytvořili čtyři slibné šance, zatímco Juve jen jednu.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kwadwo Asamoah (Juventus FC).

90+1
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90
    ROHOVÉ KOPY: Juventus 6 Fiorentina 2

90
    ... žádné nebezpečí pro bránu Buffona ale po jeho rozehrání nevzniklo.

89
    Fioretina vybojovala rohový kop...

89
    Hráči Juventusu raději zvolili přihrávku zpět a do hry se zapojil i Buffon.

88
    Juve v držení míče.

88
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Claudio Marchisio, přichází Simone Padoin.

88
    Juventus připravuje finální střídání.

87
    Hráči Fiorentiny začínají být frustrovaní.

87
    Žlutou kartu dostává Alberto Aquilani (ACF Fiorentina).

86
    Diváci Buffonův zásah odměnili hlasitým aplausem.

Tomáš Reiner

Branky: 42. Asamoah

Karty:   12. Vidal (JUV), 90+1. Asamoah (JUV) – 81. Ryder (FIO), 85. Savić (FIO), 87. Aquilani (FIO), 90+2. Vargas (FIO)

Juventus FC: Buffon – Barzagli, Ogbonna, Chiellini – Lichtsteiner (79. Cáceres), Vidal, Marchisio (88. Padoin), Pogba, Asamoah – Tévez (82. Isla), Llorente.
    Náhradníci: Storari, Rubinho – Cáceres, Peluso, Bonucci, Padoin, Isla, Giovinco, Quagliarella.

ACF Fiorentina: Neto – Diakité, Rodríguez, Savić, Pasqual – Anderson (57. Fernández), D. Pizarro (65. Wolski), Aquilani – Cuadrado, Gómez (77. Ryder), Vargas.
    Náhradníci: Lupatelli, Rosati – Roncaglia, Compper, Bakić, Fernández, Joaquín, Wolski, Ambrosini, Iličič, Ryder, Matri.

Rozhodčí: Daniele Orsato. Asistenti: N. Nicoletti, M. Tonolini. Čtvrtý rozhodčí: G. Dobosz

Diváci: 38000