Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.) | Lazio – Atalanta BC 0:1 (kon.) | Chievo – Janov 2:1 (kon.)
Parma – Hellas Verona 2:0 (kon.) | Sampdoria – Livorno 4:2 (kon.) | Bologna – Sassuolo 0:0 (kon.)
Inter – Turín 1:0 (kon.) | Neapol – AS Řím 1:0 (kon.)
Parma Calcio 1913
2:0 (1:0)
Hellas Verona
Neděle 09.03.2014, 15:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Italská Serie A

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:50:07)

Je dobojováno, domácí dnešní důležitý zápas zvládli, ve druhém poločase nepustili soupeře do výraznějších šancí a nakonec sami své vítězství pojistili ve druhé minutě nastaveného času, to se prosadil Schelotto. Domácí tak "odskakují" svému dnešnímu soupeři na rozdíl tří bodů.

90+3
    Poslední vteřiny dnešního utkání.

90+2
    Parma právě vstřelila branku!
    Rafael neskutečně chyboval při rozehrávce od vlastní branky, Cassano získal míč a parádním obloučkem zkusil dát gól, jenže míč se ještě odrazil od břevna, přímo však před EZEQUIEL SCHELOTTA, který zakončil do odkryté branky a je rozhodnuto!

90+1
    Rozhodčí De Marco se rozhodl nastavit ještě tři minuty, hraje se na polovině Verony.

90
    Je tu devadesátá minuta, rozhodně ještě šance hostů na vyrovnání žije.

88
    Jsme v samém závěru dnešního utkání, domácí jsou velmi blízko třem bodům

86
    Biabiany ve vyložené šanci, rychlý protiútok Parmy do rozevřené obrany soupeře, Cacciatore se však stihl vrátit a nakonec skvělým bráněním donutil soupeře k chybě.