Sheffield Utd. – Charlton 2:0 (kon.) | Hull City – Sunderland 3:0 (kon.) | Manchester City – Wigan 1:2 (kon.)
Sheffield United
2:0 (0:0)
Charlton Athletic
Neděle 09.03.2014, 13:00 • Bramall Lane • FA Cup

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (14:58:56)

Do dalšího kola tak postupuje tým Sheffield United FC.

Rozhodčí ukončil dnešní utkání, ve kterém Sheffield United FC porazil svého soupeře Charlton Athletic 2:0. Skóre otevřel Flynn, který se trefil v 65. minutě a provedl to opravdu bravurně. Druhou branku přidal o dvě minuty později Brayford a Sheffield vedl 2:0. Od těchto minut se domácí tým stal lepším týmem a vše měl pod kontrolou. Hosté se snažili o branku na 2:1, ale nedařilo se jim. Působili nervózně a na jejich výkonu to bylo velmi znát. Do šance se dostali až v samotném závěru utkání, ale brankář Howard svůj tým podržel a udržel si čisté konto.

90+4
    Charlton zahrával ještě rohový kop, ale žádná šance už nepřišla.

90+4
    Teď se však hosté dostali na soupeřovu polovinu a vytvořili si stoprocentní šanci, ale brankář Howard zasáhl výtečně a zneškodnil stoprocentní gólovku.

90+4
    Zápas už se pouze dohrává a šance k vidění nejsou.

90+1
    Hosté by rádi vstřelili alespoň jednu branku, avšak nedaří se jim. Do šance se mohl dostat Wood, ale nepohlídal si ofsajdové postavení a sudí byl nucen hru přerušit.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    Na hřiště se dnes dostane také Stephen McGinn, který nahrazuje Ryana Flynna.

87
    Hrací plochu opouští také Steven Scougall, kterého na poslední minutky vystřídá Chris Porter.

84
    Míč do vápna si dovezl Flynn, poté si jej přichystal na střelu a ze své kopačky vyslal dělovku. Nicméně bránící protihráč se do střely položil a úspěšně ji zablokoval.

84
    Vypadá to, že o dnešním utkání je již rozhodnuto. Domácím fotbalistům vstřelené góly pomohly a jsou v posledních minutách velmi aktivní.

81
    Jose Baxter má dnes dohráno, na hrací ploše ho nahrazuje Ben Davies.

80
    Žlutou kartou byl potrestán Jose Baxter, který se provinil proti Greenovi.

77
    Domácí hráči zaznamenali třetí vstřelenou branku, ale sudí ji uznat nemohl, protože jeden z hráčů si nepohlídal ofsajdové postavení.

76
    Dnešní utkání sleduje 30 040 diváků.

73
    Ke střele se dostal taky Baxter, ale ani jeho pokus gólem neskončil. Připravený protihráč střelu opět zablokoval.