NY Islanders – Minnesota 0:6 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:8 (kon.) | Montreal – Colorado 6:3 (kon.)
Detroit – Toronto 3:2 (kon.) | Philadelphia – Chicago 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 5:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:2 (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
Chicago Blackhawks
Středa 19.03.2014, 00:40 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Utkání končí, druhý bod patří Philadelphii. Sledovali jsme pohledný duel, ve kterém si Flyers vítězství rozhodně zasloužili. Ještě jednou připomenu, že domácí za celý zápas nastřelili dohromady pětkrát brankovou konstrukci hostující klece. Dobrou noc přeje Petr Dejnožka. (03:30:20)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Obrovská radost nyní vybuchla ve Philadelphii! CLAUDE GIROUX jako správný kapitán vzal odpovědnost na sebe a rozhodl dnešní zápas! Útočník Flyers se ujal kotouč ve středním pásmu, přejel modrou čáru a nekompromisní ranou do vzdálenějšího horního růžku připsal druhý bod na konto Philadelphie – 3:2! Asistence: Mark Streit.

63:55
    Na druhé straně se však z ničeho nic zjevil před brankářem Matt Read, Antti Rääntä však dalším vynikajícím zákrokem podržel Blackhawks!

63:30
    Seabrookova střela končí zákrokem Emeryho. Chicago je v nastaveném čase mnohem nebezpečnější.

62:56
    Timonenovo lehké nahození sebral Rääntä v poklidu lapačkou, navíc ještě stihl rozehrát.

62:13
    Coburn si nepohlídal své postavení, kvůli němu ukončuje akci Philadelphie ofsajd.

61:53
    Leddyho nepříjemná střela od modré čáry se jen těsně nevešla mezi tři tyče, aktivní hosté zůstávají s kotoučem v útočném pásmu.

61:20
    Na dnešní poměry se prodloužení hraje velmi v klidu, ani jeden z gólmanů ještě nemusel zasahovat.

60:53
    V prodloužení zatím hraje jenom Chicago, domácí se pouze brání a čekají na protiútoky.

60:01

Řádná hrací doba nerozhodla, výrazně blíže vítězství byla Philadelphia, která trefila v zápase dohromady pět tyček! Dvoubodový zisk může urvat v prodloužení.

60:00

59:51
    Kouč Philadelphie si také bere time-out!

59:51
    Luke Schenn nahazoval ještě před červenou čarou, pochopitelně se píská zakázané uvolnění.

59:32
    Puk na hokejkách hostujících hráčů. Vypadá to, že nás bude čekat prodloužení.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 6. Hartnell (Coburn), 17. Hartnell (Giroux, Read), 65. Giroux (Streit) – 3. Shaw (Handzuš, Sharp), 4. Keith (Toews, Hossa)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Timonen, Coburn, Grossman, Streit, Schenn L., MacDonald – Voráček, Giroux, Hartnell – Simmonds, Schenn B., Lecavalier – Downie, Couturier, Read – Raffl, Hall, Rinaldo
    Chicago Blackhawks: Rääntä (Crawford) – Seabrook, Keith, Hjalmarsson, Oduya, Brookbank, Leddy – Hossa, Toews, Versteeg – Kane, Handzuš, Bickell – Regin, Shaw, Sharp – Smith, Kruger, Bollig

Rozhodčí: O´Rourke, Rooney – Gibbs, MacPerson