NY Islanders – Minnesota 0:6 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:8 (kon.) | Montreal – Colorado 6:3 (kon.)
Detroit – Toronto 3:2 (kon.) | Philadelphia – Chicago 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 5:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HC Tábor
Středa 19.03.2014, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ

Tak a je vybojováno. Tak jako v Táboře i dnes Kozlové zvítězili výsledkem 3:2! A už vedou sérii 2:0!
    Nejlepšími hráči jsou Jiří Kadlec a Jakub Krätzer! Gratuluji. Jak se situace vyvine ve třetím zápase, můžeme vidět v pátek od 18 v Táboře. Přeji hezký večer! (20:24:25)

60:00

59:20
    Hosté odvolali gólmana, zkouší to v 6!

58:39

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty do konce zápasu.

56:39
    Jakub Krätzer (TAB) 2 minuty za loket + OK za nesportovní chování, Michal Klíba (TAB) OT 10 minut za nesportovní chování.

56:39
    Vylučuje se, podrobnosti za moment.

56:39
    Už tam naběhli kolínští policisté, snad situaci uklidní.

56:39
    A je to tady, jde do tuhýho. Na stadionu to vře jak nikdy. Fanoušci se pustili do táborské střídačky, snad dostanou rozum a uklidní se. Vždyť co chtějí víc, když domácí jsou ve vedení.

56:35
    Pavel Šifta se připravoval ke střele, ale puk mu vypíchl Klíma.

55:30
    Hosté jsou rozhořčeni! Puk se dostal za Sejpalovy záda, ale branka byla posunutá a před brankou to vřelo. Sudí to tedy neuznal. Chvíli to vypadalo, že sudí dostane po tlamě od Kohoutů.

54:20
    Další úžasný zákrok Sejpala!

53:15
    Hned další útočný akce, ale tentokrát Kohoutů. Tvrdá střela mířila do Sejpalova břicha, ten puk drží!

53:01
    Kozlové zaútočili na Tábor, několik pohledných střel měl nejdříve Kadlec poté Morkes.

52:40
    Oba týmy si hlídají své modré čáry, hra převažuje ve středním pásmu.

51:55

51:40
    Puk je na druhé straně hřiště od Sejpala.

51:30
    Chvíli se dostali do své útočné třetiny hosté, ale Kozlové ihned jejich nálet ubránili.

51:03
    Kozlové v oslabení zaútočili nebezpečně na táborskou klec! Ale Klestil ránu také chytil.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 17. Šafránek (Zumr, Ježek), 32. Kadlec (Hanzl), 34. Valášek (Holada) – 10. Matušík (Mařík), 36. Kellner (Nedorost)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Barták, Pácal, Kulhánek, Pýcha, Muláček, Hanzl, Holada – Morkes "A", Kadlec "A", Valášek – Malý "C", Mejzr, Šifta – Ježek, Šafránek, Skokan – Zumr, Semirád, Marvánek
    HC Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Kanov "A", Heršálek "A", Liška, Klíma, Hájek, Pechánek, Nedorost, Krätzer, Kellner, Hájek, Sladký, Matušík "C", Mrkvička, Mařík, Seidl, Kratochvíl, Kolomý

Rozhodčí: Horinek, Jechoutek – Nepomucký, Špála