NY Islanders – Minnesota 0:6 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:8 (kon.) | Montreal – Colorado 6:3 (kon.)
Detroit – Toronto 3:2 (kon.) | Philadelphia – Chicago 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 5:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HC Tábor
Středa 19.03.2014, 18:07 • Zimní stadion Kolín • Play-off 2. ligy, skupina Západ

59:20
    Hosté odvolali gólmana, zkouší to v 6!

58:39

56:39
    Jakub Krätzer (TAB) 2 minuty za loket + OK za nesportovní chování, Michal Klíba (TAB) OT 10 minut za nesportovní chování.

56:39
    Vylučuje se, podrobnosti za moment.

55:30
    Hosté jsou rozhořčeni! Puk se dostal za Sejpalovy záda, ale branka byla posunutá a před brankou to vřelo. Sudí to tedy neuznal. Chvíli to vypadalo, že sudí dostane po tlamě od Kohoutů.

54:20
    Další úžasný zákrok Sejpala!

53:15
    Hned další útočný akce, ale tentokrát Kohoutů. Tvrdá střela mířila do Sejpalova břicha, ten puk drží!

49:55
    Milan Valášek (KOL) vyloučen 2 minutami za hru vysokou holí.

49:30
    Velkou šanci měl teď Valášek, kotouč na jeho backhandové straně ale branku netrefil!

48:50
    Několik pokusů měl ten na své hokejce David Šafránek, ale Klestil vše pochytal!

47:40
    Konečně kolínští vystřelili na branku, ale neúspěšně!

46:32
    Vyloučen David Kellner na 2. minuty za hrubost.

44:26
    Vyloučen Kryštof Kulhánek (kol) na 2 minuty za vražení.

43:15
    Od modré pálil Kanov, jeho střela těsně prolítla nad brankou.

42:25
    Za vysokou hůl potrestán Martin Ježek na 2 minuty. Hosté mají čas stav napravit.

35:18
    Tábor právě vstřelil branku!

Teď se pro změnu ukázali hosté! V jejich oslabení se puku ujal DAVID KELLNER, který sprintem projel celé hřiště a v útočné třetině v mezikruží vypálil a prostřelil Martina Sejpala. Tím snížil stav Tábora na 3:2.
    Asistence: David Nedorost

35:09
    Vyloučen Ondřej Liška (TAB) na 2 minuty za napadení.

33:25
    Kozlové právě vstřelili branku!

Hned po sobě Kozlové předvedli fantastický gól! MILAN VALÁŠEK si najel s kotoučem k levému kruhu u Pance, ale byl faulován a v letu ještě stihl vystřelit a to tak přesně, že vstřelil třetí gól Kolínu! Stav utkání 3:1.
    Asistence: Ladislav Holada

31:45

Po přesné přihrávce JIŘÍ KADLEC od Jana Hanzla do středního pásma, objel nádherně snad všechny hráče na hřišti a v útočném pásmu vystřelil a vymetl pavučinky v levé šibenici a posílá tak Kozly do vedení! Stav utkání 2:1.
    Asistence: Jan Hanzl

30:01
    Ladislav Holada naskočil na led chvíli pomáhal domácím ubránit tlak, poté se dostal do úniku a od modré nahodil lehce puk na Pance. Puk byl jak nemířená střela a Panec ho pod kontrolou neměl. Skákavý puk nakonec chtěl Holada ještě dohrát, ale zezadu ho někdo strčil a udělala se velká hromada v brance hostí.
    Nakonec jsou současně vyloučeni opět Ladislav Holada (kol) napadení a za hosty Tomáš Hájek (táb) hrubost!

27:44
    Za Sejpalovou brankou nedovoleným zákrokem bránil hosty Ladislav Holada (KOL) a byl za to potrestán 2 minutami. Hosté mají výhodu 5 na 4.

24:09
    Hosté se vrací do 4! David Kellner (TAB) na 2 minuty za vysokou hůl.

21:30
    Kohouti vyhazují.

21:18
    Bude se hrát 5 na 4. Filip Kolomý (TAB) potrestán na 2 minuty za podražení. Zvládne nyní Kolín přesilovku? Nebo Kohouti opět ubrání?

17:20
    Neuvěřitelně tento gól dobil domácí tým, a hned pár sekund po gólu vytvořili obrovský tlak u Pance, ten s obrovským štěstím všechny tvrdé střely chytil!

16:52

Vyrovnáno! DAVIDU ŠAFRÁNKOVI se proti Kohoutům daří a opět si vstřelil gól! Tímto se skóre opět vyrovnalo a začíná se od znovu! Stav utkání 1:1.
    Asistence: Dominik Zumr, Martin Ježek

11:43
    Tentokrát přichází první přesilovka Kozlů. Vyloučen Jan Kanov na 2 minuty za hákování.

9:02

Velký zmatek ve středním pásmu využili táborští! Neuběhla ani polovina první třetiny a skórují! Za Sejpalovy záda poslal puk kapitán Kohoutů JAKUB MATUŠÍK! Stav utkání 1:0
    Asistence: Martin Mařík

7:11
    Domácí si můžou oddychnout! První přesilovku s přehledem ubránili.

5:40
    Velká dělovka od modré! Ale Sejpal velmi drží svůj tým.

5:08
    První přesilovka pro Kohouty. Na trestnou lavici míří David Muláček na 2 minuty za podražení.

1:20
    První velká šance domácího Morkese! Ten si krásně najel do mezikruží a tvrdě vypálil na Klestila! Velký var před ním sehráli i další útočníci. Ale Klestil má kotouč v náruči. Vhazuje se po jeho levici.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 17. Šafránek (Zumr, Ježek), 32. Kadlec (Hanzl), 34. Valášek (Holada) – 10. Matušík (Mařík), 36. Kellner (Nedorost)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Barták, Pácal, Kulhánek, Pýcha, Muláček, Hanzl, Holada – Morkes "A", Kadlec "A", Valášek – Malý "C", Mejzr, Šifta – Ježek, Šafránek, Skokan – Zumr, Semirád, Marvánek
    HC Tábor: Klestil (Panec) – Havran, Černý, Kanov "A", Heršálek "A", Liška, Klíma, Hájek, Pechánek, Nedorost, Krätzer, Kellner, Hájek, Sladký, Matušík "C", Mrkvička, Mařík, Seidl, Kratochvíl, Kolomý

Rozhodčí: Horinek, Jechoutek – Nepomucký, Špála