Sparta – Přerov 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 0:2 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
Berani Zlín
7:3 (1:0, 1:2, 5:1)
HC Motor České Budějovice
Neděle 30.03.2014, 14:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Mistrovství ČR - 8. třída

58:39
    Zlín bude hrát přesilovku 5 na 3. Budějovický Šafář dostal 5 a dokonce utkání za napadení. Poté hostující Novák a domácí Sedláček si na trestné odsedí dvě minuty.

57:42
    Dvě minuty za hrubost si odpyká hostující Silný.

57:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    ZDENĚK SEDLÁK dokonal svůj hattrick. Jeho střela po přihrávce od Mynáře zapadla až za záda Prušáka a skončila v síti. Asistence: Petr Mynář.

57:13
    Hubík poslal pas přes šířku hřiště na JIŘÍHO SUHRADU, který zpracoval puk poslal ho k tyči budějovické brány. Asistence: David Hubík, Jan Jaroněk.

55:12
    Holý (CEB) si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

52:57
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Krcho nastřelil kotouč na Kořénka, ten ho vyrazil, ale do sítě ho jen tak tak dotlačil ŠIMON MASOPUST. Asistence: Vojtěch Krcho.

51:18
    SEBASTIAN FAJKUS se nebojácně natlačil mezi beky až před bránu a překonal Prušáka střelou mezi betony. Asistence: Robert Sedláček.

50:08
    Hostující Novák dostává dvě minuty za podražení. Počet hráčů na ledě se srovná.

49:34
    Střelu z kruhu Kořének vyrazil, ale jen k volnému Tomanovi, na kterého se smála odkrytá klec, ten však svou šancí trestuhodně pohrdl a trefil jen boční síť.

48:50
    Domácí jdou podruhé v zápase do tří. Dvě minuty si odsedí Vítek za pád pod nohy.

47:45
    Dvě minuty za hákování si odpyká zlínský Suhrada.

46:47
    Nejprve se pokoušel sám před bránou dostat puk za záda Prušáka Fajkus, ale neuspěl. Akce však pokračovala. Kristek poslal puk na mantinel, odkud se ke střele odhodlal TOMÁŠ DŘÍMAL a jeho rána zapadla za rameno Prušáka až do sítě. Asistence: Tomáš Kristek.

44:12
    Budějovický Fiala si odsedí dvě minuty za vražení.

44:02
    Beránek se prodral až do samostatného úniku, ale jeho střelecký pokus vytěsnil Kořének ramenem nad bránu.

43:30
    Zlínská přesilovka je využita a domácí jdou do vedení. Kdo jiný, než ZDENĚK SEDLÁK si to namířil nekompromisně až před bránu Prušáka, kde poslal kotouč přesně pod horní tyč. Asistence: Michal Vítek.

42:35
    Vítek hledal před bránou osamoceného spoluhráče, který kotouč poslal jen těsně vedle odkryté sítě budějovické brány.

41:34
    Dvě minuty si odsedí hostující Svoboda, který se provinil faulem kolenem.

38:39
    Sedlák dostal puk po vhazování a hledal si výhodnou střeleckou pozici z mezikruží. To se mu sice povedlo, ale svou střelu poté nasměroval těsně vedle tyče budějovické brány.

36:25
    Sedlák si najel od mantinelu až na kruhy, odkud střelou švihem trefil rameno Prušáka. Poté jen marně rozhodil rukama a jel střídat.

33:33
    Dobrou šanci měl mezi kruhy Kristek, ale Prušák mu do střely postavil svou vyrážečku a puk skončil na ochranné síti.

32:55
    Hosté jdou do čtyř. Dvě minuty si odsedí Tisoň za sekání.

32:33
    Sedlák našel před bránou Sedláčka, který se snažil o kličku, ale ta se mu nepodařila. Poté si ještě Sedláček stěžoval směrem k rozhodčímu, že byl hákován, ale sudí jen zakroutil hlavou.

31:00
    Jen co skočil vyloučený zlínský hráč na led se hosté prosazují. Fiala našel MATĚJE TOMANA, který se nejlépe zorientoval před bránou a poslal kotouč do sítě. Asistence: Jonáš Fiala.

30:39
    Dřímal (ZLN) si odsedí dvě minuty za krosček. Budějovice budou hrát 20 vteřin přesilovku 5 na 3.

29:31
    Fajkus se dostal k puku za bránou Budějovic, odkud se pokoušel rychle dostat před bránu a zasunout puk ke vzdálenější tyči. Nechybělo moc a málem se mu to povedlo.

28:59
    Jaroněk (ZLN) si odpyká dvě minuty za hákování.

28:41
    Holý si vzal puk v obranné třetině, odkud projel až před bránu a poslal puk na Kořénka. ten ho vyrazil, ale do sítě ho dotlačil dorážející ONDŘEJ VACULÍK. Asistence: Matyáš Holý.

27:31
    Střelu Mynáře stačil ještě Prušák vyrazit. Ovšem puk se odrazil před bránu, kde ho nikdo z budějovických nezvládl odklidit a za záda Prušáka ho zametl TOMÁŠ KRISTEK. Asistence: Petr Mynář.

24:28
    Zlínský Prchal putuje na 2 minuty na trestnou za podražení.

24:03
    Sedlák se po chybě jednoho z hostujících obránců dostal do samostatného úniku, ale tváří v tvář Prušákovi poslal kotouč mimo.

21:24
    Budějovický útočník se prodral přes zlínskou obranu až k bráně Kořénka, kde ovšem narazil na připraveného zlínského gólmana.

17:39
    Hostující Holý si odpyká 2 minuty za faul loktem.

13:56
    Střela Hamrlíka od modré čáry zacinkala na břevno Prušákovi svatyně.

09:17
    Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Stárek.

07:45
    První vyloučení zápasu. Sedláček (ZLN) odchází na trestnou na 2 minuty za hákování.

04:55
    Ševci jdou do vedení. ZDENĚK SEDLÁK si pohrál s budějovickou obranou, prokličkoval mezi beky a povedenou kličkou zasunul puk za záda Prušáka. Bez asistence.

04:19
    Holý dostal přihrávku zpoza brány a zakončoval sám mezi kruhy. Jeho ránu ale dokázal zlínský brankář pokrýt tělem a postaral se i o dorážku.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Sedlák, 28. Kristek (Mynář), 44. Sedlák (Vítek), 47. Dřímal (Kristek), 52. Fajkus (Sedláček), 58. Suhrada (Hubík, Jaroněk), 58. Sedlák (Mynář) – 29. Vaculík (Holý), 31. Toman (Fiala), 53. Masopust (Krcho)

Berani Zlín: Kořének (Horák) – Tkadlec, Jaroněk, Hamrlík, Dřímal, Vítek, Babulík, Prchal – Medřický, Sedláček, Nesrsta, Pröschl, Sebera, Mynář , Hubík, Suhrada, Pavlas, Sedlák, Fajkus, Kristek, Mlýnková
    HC Motor České Budějovice: Prušák (Svoboda) – Šafář, Silný, Šulista, Doktor, Novák Vávra, Stárek – Masopust, Toman, Tejček, Krcho, Fiala, Tisoň, Beránek, Vaculík, Svoboda, Holý

Rozhodčí: Jechoutek – Blaha, Valentík