Ottawa – Montreal 4:7 (kon.) | New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Columbus – Chicago 3:4 (kon.)
Florida – Calgary 1:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.)
Anaheim – Nashville 2:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 0:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Anaheim Ducks
2:5 (1:4, 1:1, 0:0)
Nashville Predators
Sobota 05.04.2014, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

59:29
    Na závěr čeká Nashville dokonce přesilovka 5 na 3. Beauchemin před brankou krosčekoval Hornqvista.

57:49
    Jackman trefil Hornqvista holí do obličeje, 2 minuty a přesilovka pro hosty. Je nejspíš rozhodnuto.

36:53
    Anaheim ale má šanci ke snížení, během jeho útočné snahy Josi před brankou poslal k ledu Perryho a jde pykat za nedovolené bránění.

33:15
    Ekholm se kličkou dostával za Lovejoye, ten ho zezadu obejmul a za držení jde na 2 minuty. Přesilovka pro hosty.

19:08
    Anaheim dostává šanci snížit v přesilovce. Smith se dopustil útočného faulu, Saku Koivu neustál jeho atak a jsou z toho 2 minuty za podražení.

09:50
    První přesilovka pro domácí. Při přechodu středního pásma Smith mimo hru podrazil Lindholma a oslabuje svůj tým, nedovolené bránění.

06:28
    Hosté mají šanci navýšit své vedení, Saku Koivu přidržel Bourqueovi hůl a dostává 2 minuty.

Libor Štěpán

Branky a nahrávky: 15. Palmieri (Maroon, Perreault), 24. Winnik (Rakell) – 6. Wilson (Josi), 13. Wilson (Hornqvist, Ellis), 14. Fisher (Hornqvist, Cullen), 18. Hornqvist (Cullen, Fisher), 36. Fisher (Weber, Cullen)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Lovejoy, Lindholm, Beauchemin, Robidas, Sbisa, Allen – Perry, Getzlaf, Bonino – Palmieri, Perreault, Maroon – Selänne, Koivu, Cogliano – Jackman, Rakell, Winnik.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Bartley, Del Zotto, Ellis, Ekholm – Honrqvist, Fisher, Cullen – Smith, Jarnkrok, Bourque – Stalberg, Wilson, Spaling – Nystrom, Sissons, Clune.

Rozhodčí: O'Halloran, Walsh – Cameron, Wheler

Diváci: 17 174