Ottawa – Montreal 4:7 (kon.) | New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Columbus – Chicago 3:4 (kon.)
Florida – Calgary 1:2 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:2 (kon.) | Arizona – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.)
Anaheim – Nashville 2:5 (kon.) | Boston – Philadelphia 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 0:4 (kon.)
NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
St. Louis Blues
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
Colorado Avalanche
Sobota 05.04.2014, 20:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je ode mne pro dnešek vše, loučím se s vámi a někdy u NHL opět napočtenou. (23:04:47)

3. Ryan O'Reilly (COL) 1+0

Je dobojováno. Colorado Avalanche si díky výsledku 0:4 připsali jubilejní padesátou výhru letošní sezóně, 31 zákroky a čistým kontem k tomu přispěl Semyon Varlamov. O vítězství hostů rozhodly branky Stastného, MacKinnona, Holdena a O'Reillyho.

60:00

59:52
    V tomto utkání se už nic nestane.

59:38
    Hosté už se nikam nehrnou, jen kombinují u své branky a čekají na zvuk sirény.

58:48
    Bluesmani vyhazují, tribuny se vyprazdňují.

57:52
    Maxim Lapierre (STL) – dvě minuty, sekání.

57:52
    U hrazení se strhla hromadná (a naprosto zbytečná) bitka.

55:55
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Krásná přesilovková kombinace hostům zajišťuje čtyřbrankový náskok. Přes Johnsona, Barrieho, Landeskoga a Stastnyho se kotouč dostal před branku k RYANU O'REILLYMU, jenž prostřelil Millera počtvrté. Asistence: Paul Stastny, Gabriel Landeskog.

55:05
    Leopold vyhazuje.

54:43
    David Backes (STL) je potrestán dvěma minutami za krosček a dvěma minutami za hrubost. Trest za hrubost obdržel i Nathan MacKinnon (COL).

54:21
    Ani Polák, ani Jackman své pokusy nevyslali podle svých představ.

53:59
    Benoitovi na modré kotouč přeskočil hůl...

53:05
    Ve vlastním oslabení zahrozil Maxim Lapierre, Varlamov puk po jeho střele stáhl ze vzduchu do své moci a přerušil hru.

51:50
    Laviny zatím nic nevymyslely. Naopak, radovat se mohli domácí. To by ale musel Schwartz mířit o poznání přesněji.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 22. Stastny (MacKinnon, Talbot), 27. MacKinnon (McGinn, Guenin), 31. Holden (Stastny), 56. O'Reily (Stastny, Landeskog)

St. Louis Blues: Miller (Elliott) – Pietrangelo, Bouwmeester, Jackman, Shattenkirk, Leopold, Polák – Jaškin, Backes, Oshie – Morrow, Sobotka, Schwartz – Pääjärvi, Berglund, Ott – Roy, Lapierre, Reaves. Trenér: Ken Hitchcock.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) – Hejda, Johnson, Barrie, Guenin, Holden, Wilson – Landeskog, Stastny, Mitchell – O'Reilly, MacKinnon, McGinn – Bordeleau, Talbot, McLeod – Malone, Cliche, Carey. Trenér: Patrick Roy.

Rozhodčí: St. Pierre, Rooney – Kowachik, Nowak

Diváci: 19153