Mons – Leuven 0:0 (zruš.) | Waasland-Beveren – Gent 2:4 (kon.) | Lierse – Oostende 0:2 (kon.)
Charleroi – Cercle Bruggy 2:0 (kon.) | Mechelen – Kortrijk 2:1 (kon.)
YR KV Mechelen
2:1 (2:0)
KV Kortrijk
Sobota 19.04.2014, 20:00 • Achter de Kazerne • Belgická Jupiler Pro League

88
    Na poslední minuty si zahraje i záložník Thomas Matton, který střídá obránce Brechta Capona.

85
    Trajkoski opět dostal míč do branky soupeře, ale i nyní Clepkens třetí gól neinkasuje a ani nyní se Trajkoski ze svého druhého gólu v zápase neraduje. Znovu je zdvihnut praporek asistenta sudího nad hlavá – ofsajd.

85
    Trajkoski se už radoval z druhého gólu v dnešním zápase, ale jeho radost zastavuje ofsajd.

77
    Jsme svědky vůbec prvního střídání dosavadního průběhu zápasu. Dylan Ragolle nahrazuje na pozici záložníka Nebojsu Pavloviće.

66
    Již potřetí mířili domácí ve druhém poločase mezi tři tyče. Kdo jiný než Trajkoski mohl nyní ohrozit branku Clepkense, úspěšný však nebyl, i když to nyní zkoušel velice pohledně. Lobem ale gólmana Kortrijku nepřekonal.

49
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    První střela Kortrijku na branku – a to z penaltového puntíku, znamená i první gól hostů. IVAN SANTINI nedal z jedenáctky šanci gólmanu Biebauwovi. Bez asistence – pokutový kop.

49
    Byla nařízena penalta ve prospěch Kortrijku.

41
    Ve stejném okamžiku si vysluhuje stejný trest i Alessandro Cordaro (MEC), který asistoval u úvodní branky svého týmu.

41
    Kartonky obou barev již viděli během dnešního utkání hostující hráči. Žlutou kartu totiž nyní dostává Mustapha Oussalah (KRT).

32
    Mechelen právě vstřelil branku!
    Domácí svojí pátou střelou na branku zvyšují na rozdíl dvou gólů, když se prosadil SHELDON BATEAU. Obránce tmavé pleti střílí gól po rohovém kopu.

28
    Domácí se ujímají zřejmě zaslouženého vedení. ALEX TRAJKOSKI posílá Mechelen do vedení, což je po červené kartě další značná komplikace pro Kortrijk. Hosté ztratili míč, Cordaro jej nacentroval do ohně a pro Makedonce již byla snadná úloha dopravit míč do sítě. Asistence: Cordaro.

14
    Tak tohle jsou vskutku velké problémy pro hosty. Po čtrnácti minutách zápasu dostává červenou kartu Robert Klaasen (KRT) a pro záložníka Kortrijku tak zápas končí.

12
    Když nepřichází první střela na branku, přichází první žlutá karta. Prvním hříšníkem dnešního utkání o Evropskou ligu je Steven De Petter (MEC).