Chomutov – Strakonice 2:3 (kon.) | Roudnice – Sparta B 3:0 (kon.) | Kunice – Štěchovice 1:2 (kon.)
FC Chomutov
2:3 (1:2)
SK Strakonice
Sobota 19.04.2014, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

1

FC Chomutov: Lipš – Drbohlav, Hyneš, Vait, Tafat, Adjei, Hruška, Szmek, Pikl, Nobst, Česlák
    Náhradníci: Zaťko – Doksanský, Strada, Takács, Klimeš

SK Strakonice: Hajdušek – Lerch, Kadula, Viták, Jenne, Hurka, Petráň, Radouch, Čadek, Wermke, Chmelo
    Náhradníci: Coufal – Staněk, Slavík, Havelka, Schertler, Novotný, Vaněk.

4
    Domácí kopali první rohový kop v zápase, hosté se ale dokázali ubránit.

6
    Strakonice právě vstřelily branku!
    Hosté se dostávají do vedení, když se hned v úvodu po rohovém kopu Radoucha prosadil DANIEL LERCH!

8
    Domácí zahrávali přímý kop z pravé strany. Ve vápně došlo k velkému závaru, avšak nakonec z toho bude jen roh pro Chomutov.

9
    Po rohu se ale domácí již k zakončení nedostali a hraje se ve středu pole.

10
    Domácí jsou inkasovanou brankou lehce zaskočeni a nyní se jim moc nedaří.

13
    Další rána pro domácí. RASTISLAV CHMELO měl na pravé straně hodně prostoru. Nejprve si obhodil obránce a následně vystřelil. Ten samý obránce jeho ránu lehce tečoval a míč obloučkem přeletěl domácího brankáře – 0:2!

14
    Za faul na vlastní polovině dostal žlutou kartu Marek Vait.

16
    Hosté jsou nadále aktivnější a naopak domácí jsou nyní již hodně zaskočeni a nedaří se jim.

18
    Z pravé strany centroval Tafat, po jeho pasu se ale nikdo k zakončení nedostal a následuje další roh Chomutova.

18
    Jenže domácí celou rozehrávku nakrátko totálně pokazili a u míče budou hosté.

21
    Hosté zatím ve velké pohodě drží své dvoubrankové vedení a soupeři toho moc nedovolují.

22
    Žlutou kartu za faul nyní dostal Michal Petráň. Následovat bude přímý kop pro domácí.

23
    Po závaru ve vápně hosté odvrátili míč na rohový kop.

24
    Po další rychlé akci centroval z pravé strany po zemi Chmelo na Lercha, jeho rána byla zblokovaná obranou.

25
    Domácí se snaží zvýšit tempo, na dostřel Hajduškovi brány se ale dostávají zatím jen velmi těžko.

26
    Na trávníku se s bolestivou grimasou ocitl David Radouch. Přestože to byl právě on, kdo fauloval, musí být nyní ošetřovaný.

28
    Radouch byl nakonec dlouho ošetřovaný a až nyní se pokračuje ve hře.

29
    Na pravé straně fauloval Wermke, míč budou mít znovu domácí. Zatím se hraje ale spíše jen v okolí půlící čáry.

30
    Domácí se stále tlačí na polovinu soupeře, k přímému ohrožení Hajduškovy brány se ale zatím nedostávají.

31
    Na levé straně s míčem dlouho váhal hostující Hurka, až ho zezadu čistým skluzem zastavil jeden z domácích vracejících se hráčů.

32
    Hosté dokážou být hodně nebezpeční. Jakmile se dostanou k vápnu soupeře, hned je před bránou velké horko.

33
    Na polovině hřiště byl faulovaný Chmelo, míč budou mít Jihočeši.

35
    Domácí kopali Hruškou další rohový kop, hosté ale celou situaci nakonec zvládli a ubránili se.

36
    Domácí svého soupeře nyní hodně zatlačili, opět z toho ale nakonec bylo takové zakončení, po kterém Hajdušek zasahovat nemusel.

38
    Domácí svého soupeře nadále tlačí, jenže stále tomu chybí jakékoliv zakončení.

40
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Domácím se přeci jen podařilo snížit, když se hlavou po rohovém kopu prosadil nehlídaný LIBOR TAFAT!

43
    Domácí kopali další rohový kop, Jihočeši se postupně dostávají pod tlak.

45
    Radouch rozehrál rohový kop nakrátko na Hurku, následný centr Radoucha odvrátila domácí obrana.

45

Je tu konec prvního poločasu, po kterém vedou fotbalisté Strakonic na hřišti Chomutova 2:1. Farma Dynama vedla nad svým soupeřem po brankách Lercha a Chmela již 2:0, za domácí snížil pět minut před koncem poločasu Libor Tafat.

Hráči se již vrací na trávník chomutovského stadionu. Zápas bude pokračovat druhým poločasem.

46

48
    Domácí pochopitelně vstoupili do zápasu hodně aktivně, hosté se ale zatím dobře brání.

49
    Domácí hned v úvodu srovnávají, když se po přímém kopu Hrušky hlavou prosadil ERIC KWAME ADJEI – 2:2!

51
    Domácí samozřejmě pokračují v aktivním pojetí hry a hosté se nadále jen brání.

52
    Do šance se dral Tomáš Česlák, nakonec se ale až ke střele nedostal.

53
    Najednou jsou to domácí fotbalisté, kteří mají velkou převahu a hosté se zuby nehty brání.

53
    Gólová přestřelka pokračuje! Hosté předvedli rychlý kontr a zaváhání domácího brankáře využil JINDŘICH KADULA – 2:3!

55
    Na půlící čáře byl faulovaný Eric Kwame a domácí budou pokračovat v útočném snažení.

56
    Ve stejných místech jako Kwame byl nyní faulovaný hostující Hurka, teď budou tedy rozehrávat hosté.

57
    Hezky se nyní uvolnil domácí Česlák. Ten prošel přes tři hráče a následně po zemi tvrdě vypálil. Gólman Hajdušek pouze míč vyrazil a obrana Strakonic odvrátila míč na roh.

58
    Po rohovém kopu hlavičkoval znovu nehlídaný Tafat, mířil ale jen do míst, kde byl připravený Hajdušek.

59
    Aleš Pikl dostal žlutou kartu za faul.

62
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Česlák, přichází Strada.

63
    Další žlutou kartu dostává nyní Dominik Nobst.

66
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Jenne, přichází Havelka.

69
    Hosté zatím víceméně v pohodě drží jednobrankový náskok.

73
    Nadále se hraje od vápna k vápnu, na nějakou velkou šanci zatím čekáme.

75
    Nyní budou mít výhodu v pohodě přímého kopu hostující fotbalisté.

75
    Radouch posílal do vápna střílený centr, nikdo z jeho spoluhráčů zakončit nestihl.

79
    Střídání v týmu FC Chomutov: ze hřiště odchází Vait, přichází Takács.

79
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Wermke, přichází Daniel Vaněk.

80
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut, hosté stále drží své vedení.

83
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Hurka, přichází Staněk.

86
    Konec zápasu se rychle blíží a hosté mají otěže zápasu nadále ve svých rukou.

88
    Hraje se ve středu pole, hosté se dobře brání a drží svůj náskok.

90
    Domácí kopali rohový kop, po centru do vápna ale míč do brány dotlačit nedokázali.

90
    Střídání v týmu SK Strakonice: ze hřiště odchází Radouch, přichází Schertler.

90+1
    Domácí se pokoušejí o zoufalý nápor v závěru zápasu, hosté jsou zataženi do hluboké defenzivy.