Finsko U18 – Česko U18 3:4 (0:2 po s.n.) | Rusko U18 – Německo U18 5:2 (kon.) | Švýcarsko U18 – Dánsko U18 3:2 (kon.)
Švédsko U18 – SR 18 6:2 (kon.)
HC Kometa Brno
1:4 (1:1, 0:2, 0:1)
Berani Zlín
Pondělí 21.04.2014, 18:50 • KAJOT ARENA - Brno • Generali play off Tipsport extraligy

48:05
    Další přesilovka pro Kometu. Vyloučen je Petr Zámorský (ZLN) na dvě minuty za hrubost.

41:27
    A nyní přichází pro Kometu šance. Marek Melenovský (ZLN) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

28:08
    Problémy pro Brno. Jakub Svoboda (KOM) vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Možná tam bylo nějaké držení od zlínského hráče, ale Svoboda neudržel vůbec nervy a jasně vysekl hokejku soupeři.

23:11
    Nebezpečné situace na obou stranách. Tratný byl však Zlín, který bude hrát v oslabení. Podruhé v zápase jde na trestnou lavici Ondřej Veselý (ZLN) na dvě minuty za podražení.

16:03
    Pavel Kubiš (ZLN) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Přesilovka pro Kometu.

12:03
    Ale Kometě přesilovka dlouho nevydržela. Vyloučen je Michal Kempný (KOM) na dvě minuty za nedovolené bránění. Bude se hrát čtyři na čtyři.

11:50
    Vyloučen Ondřej Veselý (ZLN) na dvě minuty za podražení.

Zdeněk Plánka

Branky a nahrávky: 1. Pivko – 15. Čech (Zámorský, Holík), 23. Zámorský (Čech, Holík), 35. Köhler (Leška), 60. Čech (Čajánek)

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Hanzlík, Žižka, Kováčik, Kempný, Kuboš, Dlapa, Dujsík – H. Zohorna, Čermák (C), Pivko – T. Svoboda, Němec, Káňa – J. Svoboda, Koreis, J. Hruška – Vondráček, Mrázek, Burian – Raška.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Zámorský, Urbanec, Kotvan, Marušák, Řezníček, Matějíček – Veselý, Čajánek (C), Honejsek – Köhler, Leška, Balaštík – Kubiš, Melenovský, Ondráček – Čech, Holík, Okál – Sedláček.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Robin Šír – Jiří Gebauer, Vít Lederer