0
62 1
Neděle 27.04.2014, 14:08 • Arena centrala • ATP Bukurešť (antuka)

Přeji všem pěkný zbytek neděle. (15:37:13)

První sada byla velice vyrovnaná. Musela být rozhodnuta až ve zkrácené hře. V té byl Grigor Dimitrov od začátku lepším a v koncovce také trpělivějším hráčem. Hned na začátku druhého setu se bojovalo o Rosolův servis. Tady si dovolím tvrdit, že o osudu druhého setu a možná i celého utkání rozhodl nevydařený volej Lukáše Rosola. Neměl těžkou pozici, ale chtěl zahrát až příliš elegantně a pro diváky. Úder nakonec pokazil a od té doby mu nevycházelo už prakticky nic. Rosolovi se tak obhajoba titulu nezdařila. Dimitrov v zápase vítězí 7-6 a 6-1 a odváží si z Bukurešti zasloužený titul!

Konec zápasu

6:1
    A druhá sada symbolicky končí chybou Lukáše Rosola. Grigor Dimitrov tak vítězí v utkání 2-0 na sety!

40-0
    A zdá se, že český tenista už tak trochu rezignoval. Další chyba a mečboly pro Dimitrova!

30-0
    Rosol už chybuje až příliš.

15-0
    Neskutečný reflex Dimitrova na síti!

5:1
    Rosol tlačil Dimitrova k základní čáře, ale když se zdálo, že už český tenista může agresivně zaútočit, netrefil míček čistě.

40-30
    Dimitrov si ale pomáhá servisem a má gembol.

30-30
    Teď však Rosol umístil return přesně na základní čáru.

30-15
    Dimitrov vytahuje výborný servis, Rosolovi se nepodařilo míček vrátit.

15-15
    Vzápětí ale český hráč zklamal a máme srovnáno.

0-15
    Rosol dobře zahrál na returnu a překvapil Dimitrova.

4:1
    Konec přestávky, podávat bude Grigor Dimitrov.

4:1
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:1
    A využívá hned ten první. Oba dva se potkali na síti, jenže Dimitrov ukázal lepší trpělivost, počkal si, kam se Rosol hne. Dimitrov prolamuje další podání soupeře a zdá se, že o osudu utkání je rozhodnuto.