Zlín B – Orlová 1:1 (kon.) | HFK Olomouc – Slovácko B 0:0 (kon.) | Kroměříž – Zábřeh 2:2 (kon.)
Třebíč – Prostějov 1:3 (kon.) | Uničov – Hulín 0:1 (kon.) | Břeclav – Hlučín 2:1 (kon.)
Žďár n/S – Opava 0:2 (kon.) | Olomouc B – Mikulovice 5:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
5:1 (1:1)
FK Mikulovice
Středa 30.04.2014, 16:30 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga

80
    Sigma Olomouc "B" střídá svého posledního hráče, když ze hřiště odchází Filip Richter, kterého nahrazuje Jiří Texl.

73
    Mikulovice opět střídají hned dva své hráče. Utkání končí pro Lukáše Krčmaříka a Tomáše Kazára a na hřiště se naopak podívají Petr Navrátil a Vojtěch Šustr.

71
    Sigma střídá svého čtvrtého hráče, když ze hřiště odchází Petr Ševčík a naopak jej nahrazuje Lukáš Kalvach.

65
    Olomouc střídá svého třetího hráče, když ze hřiště odhází střelec rozdílové branky Marek Schmidt a zbytek utkání za něj dohraje Lukáš Buchvaldek.

62
    Na hostující straně se chystá hned dvojí střídaní. Ze hřiště odchází střelec jediné branky Aleš Besta, kterého nahrazuje Zdeněk Eršil. Navíc ještě Mikulovice střídají své brankáře, když Michal Karabinu nahrazuje David Urbášek.

46
    Domácí trenér ještě před startem druhého poločasu vystřídal dva své hráče, když se na hřiště už nepodívají Jan Navrátil a Jakub Rolinc, které do druhého poločasu nahradí Tomáš Chorý a Šimon Falta.

Jan Matúš

Branky: 16. Navrátil, 53. Schmidt, 68. Buchvaldek, 75. Chorý, 81. Buchvaldek – 8. Besta (pen.)

Karty:   23. Krčmařík (MIK), 90. Eršil (MIK)

SK Sigma Olomouc B: Reichl – O. Ševčík, Habusta (K), Richter (80. Texl), Plšek, P. Ševčík (71. Kalvach), Schmidt (65. Buchvaldek), J. Navrátil (46. Chorý), Rolinc (46. Falta), Hýbl, Hladík.
    Náhradníci: Buchvaldek, Texl, Chorý, Kalvach, Falta, Chvěja.

FK Mikulovice: Karabina (62. Urbášek) – Dohnálek, Pomp, Švancer (K), Švrček, Kazár (73. Šustr), Krčmařík (73. P. Navrátil), Wojtek, Besta (62. Eršil), Kuděla, Ficek.
    Náhradníci: Šustr, Eršil, Silveira, P. Navrátil, Urbášek.

Rozhodčí: Batík – Caletka, Gloser