FC SRPŠ
Pátek 02.05.2014, 15:30 • GyBu Arena • GyBu liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Čeká nás první semifinálový zápas mezi FC AC SK a FC SRPŠ.

Ani jeden z týmů neměl větší problémy ve čtvrtfinálové fázi soutěže, ale snadnější to přece jenom měli domácí.Těm stáli v cestě Kokosy na trávě, hráči FC AC SK však o svém postupu rozhodli hned v úvodních minutách prvního zápasu, kdy odskočili soupeři na rozdíl pěti branek a utkání dovedli do vítězného konce v poměru 10:2. V odvetě se překvapení nekonalo a zápas skončil remízou 2:2.

Profesoři se v úvodním zápase čtvrtfinále proti Almdudleru trápili a až díky dvěma slepenými brankami v závěru, zvítězili 6:3. V odvetě už černobílí nekladli větší odpor a SRPŠ vyhráli 11:1.

Zápas bude trvat 2x25 minut, hraje se 4+1 s hokejovým střídáním. V případě, že utkání skončí remízou, neprodlužuje se a obdobně jako v Lize Mistrů bude rozhodovat až odvetné utkání.

Vzhledem k přeháňce, jenž se právě strhla nad GyBu Arenou, bude zřejmě začátek utkání o pár minut odložen.

FC AC SK: Homolka – Kyselka, D. Linhart – T. Linhart, Karlesz, Rédr

FC SRPŠ: Procházka – Ernest, Kaliba, Halamásek, Vojáček – Novák, Bártl, Krupička.

1

2
    Bártlovi v rozhodujícím momentu uskočil míč a Homolku tak neohrozil.

3
    T. Linhart se prosmýkl po pravé straně, Procházka zasahuje.

5
    Kaliba pálí mimo.

6
    Karlesz kličkoval, ke střele se ale nedostal.

7
    Nepřesná rozehrávka domácích.

10
    Hraje se opatrně. Domácí mají mírně navrch.

Tým FC AC SK právě vstřelil branku!
    Odražený balon si našel JIŘÍ RÉDR a ranou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu!

16
    Tým FC SRPŠ právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! LUKÁŠ VOJÁČEK zakončil sólový únik ranou mezi nohy Homolky.

19
    JIŘÍ RÉDR pŕímo z rohu rozvlnil síť za Procházkou! 2:1.

22
    FC AC SK dále v náporu.

25

26

27
    TOMÁŠ KALIBA tvrdou ranou ze střední vzdálenosti nedal Homolkovi šanci a profesoři opět srovnávají krok!

29
    TOMÁŠ KALIBA přidává další branku a hosté poprvé vedou!

31
    D. Linhart došel až před branku, vystřelit ale nedokázal.

32
    Karlesz při přečíslení dva na jednoho netrefil poloprázdnou klec!

33
    Kyselkova střela zblokována mimo.

34
    TOMÁŠ KALIBA kompletuje hattrick! Šikovně se uvolnil na středu a střelou k tyči nedal Homolkovi šanci.

36
    D. Linhart šel sám na Procházku, balon si však moc předkopl a golman hostů míč lapil.

38
    Procházka likviduje další pokus červených.

39
    Vojáček tváří v tvář Homolkovi neuspěl.

40
    Ernestova střela z půlky mířì nad.

41
    Rédr před prázdnou brankou netrefil balon!

42
    Kyselkova zablokovaná střela míří na Kačerov.

43
    Do útoku se zapojuje už i Homolka.

44
    Karleszovu dělovku z ostrého úhlu likviduje Procházka.

45
    Kyselka se skvěle uvolnil, jeho bomba však míří vedle!

46
    D. Linhart také nezamířil přesně.

47
    Tak přece jenom se domácí prosazují. Pěknou kombinaci do prázdné branky zakončil DAVID LINHART.

49
    Zbývá minuta do konce!

Z dnešního utkání je to vše. Omlouvám se za stručný popis akcí, ten má na vině silný déšť, během nějž se utkání hrálo. Loučím se s vámi a při dalších přenosech z GyBu ligy se těším na shledanou. (17:10:17)

Adam Kolář

Branky: 15. Rédr, 19. Rédr, 47. D. Linhart – 16. Vojáček, 27. Kaliba, 29. Kaliba, 34. Kaliba