Břeclav – HFK Olomouc 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Zlín B 2:0 (kon.) | Mikulovice – Zábřeh 1:0 (kon.)
Hlučín – Hulín 2:3 (kon.) | Opava – Prostějov 1:0 (kon.)
MSK Břeclav
1:4 (0:2)
1. HFK Olomouc
Sobota 17.05.2014, 16:30Moravskoslezská fotbalová liga

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (18:23:27)

Fotbalisté Olomouce dnes porážejí Břeclav v poměru 4:1, když se Hanáci dokázali vždy rychle prosadit na začátku obou poločasů a po celých devadesát minut měli utkání pod kontrolou. Domácí zaznamenali čestný úspěch na závěr utkání, když se v 87. minutě prosadil obránce Ondřej Lysoněk.
    Břeclavany čeká ještě tuhý souboj o uhájení předposlední příčky zajišťující záchranu v MSFL.

87
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Tak přece jen čestný úspěch pro domácí mužstvo, hosté zapomněli bránit a domácí to potrestali, čestnou branku zaznamenal ONDŘEJ LYSONĚK, který posílal míč do prázdné brány poté, co mu přihrál Kočiš-Koval.

86
    Simandl vystřelil z dobrých dvaceti metrů jedovatou střelu, kterou reflexivním zákrokem vyrazil nad bránu Lešňovský.

84
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Levčík, přichází Wallisch.

84
    Žlutou kartu dostává Sasín (MSK Břeclav).

84
    Domácí se ještě snaží zaznamenat čestný úspěch a ženou se do útoku.

81
    Blažkovský našel Stehlíka, který doslova tváři v tvář Prokopa doslova zahodil svou šanci a nechal vyniknout domácího brankáře.

80
    Střídání v týmu MSK Břeclav: ze hřiště odchází Benetka, přichází Košut.

80
    Morozov vysunul Stangeho, který mohl přihrávat na volného spoluhráče, trefil však pouze nohy jediného bránícího hráče, který mu stál v cestě, domácím zřejmě není souzeno vstřelit gól.

79
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Bednář, přichází Krumpolc.

79
    Hosté už nikam nespěchají a kombinují na vlastní polovině hřiště.

78
    Břeclav se dostala do přečíslení pět na dva, celou akci zakončil střelou nad bránu Jurčík.

75
    Sasín se řítil na bránu, míč však napálil pouze do obránce.

74
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Žondra, přichází Blažkovský.

72
    Zápas už se jenom dohrává.

70
    Útočná akce hostí končí ofsajdem, v němž se nacházel Stehlík.

69
    Obě mužstva často střídají, aby si zahrálo co největší množství hráčů, zápas je rozhodnutý.