Bastia – Nantes 0:0 (kon.) | Lorient – Lille 1:4 (kon.) | Marseille – Guingamp 1:0 (kon.)
Monaco – Bordeaux 1:1 (kon.) | Nice – Lyon 0:1 (kon.) | PSG – Montpellier 4:0 (kon.)
Remeš – Rennes 1:3 (kon.) | Saint-Étienne – Ajaccio 3:1 (kon.) | Sochaux – Évian TG 0:3 (kon.)
Toulouse – Valenciennes 3:1 (kon.)
Stade de Reims
1:3 (0:1)
Stade Rennes
Sobota 17.05.2014, 21:00 • Stade Auguste-Delaune II • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mě pro dnešek z toho utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen fotbalového) Onlajnu, na počtenou! (22:55:25)

Žluté karty: 0-1

Je tomu tak, je konec zápasu! Hosté sice v druhém poločase zase nehráli v jeho úvodu moc pozorně, ale postupně se dokázali zlepšit, což vygradovalo v 54. minutě v branku Toivonena a v minutě padesáté deváté v branku N'Tepa a o vítězi v tu chvíli bylo jasně rozhodnuto. I přesto ale domácí zbraně neskládali a především v posledních 10 minutách přitápěli pod kotlem. V 82. minutě toho dokázal pumelenicí z levé strany využít Diego Rigonato, ale na víc už se domácí nezmohli a zaslouženě tak vyhráli hosté z Rennais.

90+3
    Jeden z hráčů domácích hlavičkuje velmi nepřesně, následuje odkop od brány, po kterém nejspíše odpíská hlavní rozhodčí konec zápasu.

90+3
    Tentokrát rohový kop z druhé strany, ale také pro Reims.

90+2
    Solidní střela domácích, Costil musel likvidovat střelu ze 35 metrů. Následuje rohový kop pro domácí.

90+1
    Únavy obránců domácích málem využil čerstvý Oliveira, ale i jeho dokázali obránci zdvojit a zabránit mu v dalším postupu vpřed.

90
    Rozhodčí nastavují 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Možná poslední šance domácích, kterou velmi záhy likviduje obrana hostů.

89
    Hosté se snaží zápas už jen dohrát a nedat svému soupeři šanci ani na snížení. U rohového praporku byl ale Atar obehrán.

87
    Další akce z kopaček domácích je zastavena pro postavení hráče v ofsajdu.

86
    Domácí se dostali do další vyložené šance. Costil jen pomocí svého rychlého reflexu vyráží míč nad branku po hlavičce Rigonata.

85
    Praporek pomezního zastavuje akci hostů.

84
    Domácí trenér reaguje stejným gestem. Na posledních 6 minut se na hřiště podívá Floyd Ayité, který nahrazuje Gaëtana Charbonniera.

83
    Hostující trenér využívá poslední střídání. Ze hry odchází Ola Toivonen, kterého nahrazuje Nélson Oliveira.

82
    Reims právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen dočkali zasloužené branky. Charbonnier prokličkoval mezi třemi protihráči, posunul míč na levé straně vápna na nohu DIEGA RUGONATA, který se nerozmýšlel a z první vyslal pumelenici na bránu, kterou sice Costil zblokoval, ale nedokázal zabránit dráze míče, který směřoval do brány. Asistence: Gaëtan Charbonnier.

81
    Hlavní rozhodčí, Jochem, se omylem připletl do rozehrávky Rennais. Ti to vzali sportovně a rozhodčí se omluvil.

80
    Fortes získává pro svůj tým rohový kop. Ten je sice zakončen hlavičkou, ale velmi nepřesnou. Až z toho jeden z domácích kopl zoufalstvím do tyčky.

Josef Cestr

Branky: 82. Rigonato (Charbonnier) – 34. Doucouré (Kadir), 54. Toivonen, 59. N'Tep

Karty:   36. Pajot (REN)

Stade de Reims: Agassa – Conte, Mandi, Tacalfred (C), Signorino – Oniangué (72. Courtet), Devaux, Krychowiak – Atar (63. Fortes), Charbonnier (84. Ayité), Rigonato.
    Náhradníci: Malherbe – Pereira, Albaek, Fortes, Courtet, Ayité.

Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Hountondji, Armand, Moreira – Konradsen, Pajot, Kadir (76. Grosicki) – N'Tep (62. Féret), Toivonen (83. Oliveira), Doucouré.
    Náhradníci: N'Diaye – Boye, Féret, Bakayoko, Alessandrini, Grosicki, Oliveira.

Rozhodčí: Jochem – Zakrani, Jeanne
    4R: Rouinsard