Liberec – Znojmo 3:0 (kon.) | Sparta – Olomouc 0:1 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Varnsdorf – Slovácko 3:2 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Táborsko – Teplice 2:1 (kon.)
Plzeň – Slavia 0:1 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 19.05.2014, 14:00 • Vítkovice Aréna • Juniorská liga

Je konec, hlavní sudí nenastavil ani vteřinu a domácí se radují z vítězství 2:0 nad velmi tvrdým sokem z Mladé Boleslavi. O branky se dnes postarali Jan Baránek a Jakub Šašinka.To je pro dnešek vše, krásný zbytek dnešního slunečného dne a někdy příště opět na počtenou. (15:51:35)

90
    Ofsajd zastavuje akci domácích a ti musejí couvat.

89
    Čech obešel dva protihráče a i přes atak zůstává míč na kopačkách Baníku.

88
    Šašinka na středu zabojoval a tvrdé zakončení posléze schytal Tvrzník.

87
    Do konce normální hrací doby zbývají tři minuty a na balónu jsou domácí.

85
    Domácí chtějí udržet hosty co nejdále od vlastní branky a vedení si udržet.

84
    Za Maceje zaskočil Stronati a skvěle zachránil Baník od inkasované branky a sám končí chycený v síti.

83
    Šašinka je ve vápně neuvěřitelný, podivné zakončení končí opět těsně vedle pravé tyče.

83
    Lukáš Kundrátek ale trefil zeď a z rohového kopu zatím ohrožení také nepřišlo.

82
    Ti vybojovali trestný kop opět pár metrů od velkého vápna. Zde už dnes dvakrát zahrávali hosté a nyní podruhé zahrávají domácí.

81
    Mensah byl zdvojen a přesto míč udržel a posílá spoluhráče do šance.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut a Baník nechává Boleslav na své polovině hrát.

79
    Šašinkovu přihrávku proti noze vystřelil Petrik Kundrátek, ale střela mu příliš nesedla a tak s ní Výda neměl problémy.

78
    Ze hry odchází kapitán Kamil Půda a nahrazuje ho Josef Opatřil.

78
    To už je k naštvání, Eliáš trefuje tyč!

77
    Na posledních třináct minut se do hry podívá Lukáš Houžvička, který nahrazuje Davida Fidricha.

76
    Lukáš Kundrátek chtěl najít svého bratra, ale míří do autu.

76
    Eliáš si pohrál s míčem, kličkou vyškolil pár protihráčů, ale zakončení ze záklonu končí nad brankou.