Liberec – Znojmo 3:0 (kon.) | Sparta – Olomouc 0:1 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Varnsdorf – Slovácko 3:2 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Táborsko – Teplice 2:1 (kon.)
Plzeň – Slavia 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (0:0)
FK Třinec
Pondělí 19.05.2014, 14:30 • Ďolíček • Juniorská liga

To je vše, přeji hezký zbytek dne. (16:27:22)

Zbytek zápasu se poté spíše dohrával a oba týmy se tak zaslouženě rozcházejí smírně.

Zápas končí 1:1. Ve druhé půli se hra trošku uklidnila a šancí už tolik nebylo, nicméně přišli dva góly, nejdříve se ujala vedení Bohemka, jenže za deset minut Třinec srovnal.

90
    Nastavují se dvě minuty.

88
    Třinec střídá, odešel Švábík, přišel Králíček.

88
    Domácí Radek Žaloudek dostává žlutou kartu za stáhnutí soupeře.

86
    A tento stav i zůstane, poněvadž domácí už využili všechny možnosti k střídání.

84
    Domácí tak hrají o devíti lidech v poli.

83
    Na zemi teď leží Jakub Trýzna a vypadá, že bude muset střídat.

81
    Střídání Třince, odešel Dennis Christu, přišel David Martynek.

80
    Jeho exekutor byl však nepřesný a míč končí za brankou soupeřů.

80
    Po akci Bohemians se bude kopat rohový kop.

77
    Střídání Bohemians, odchází Kraus, přichází Marek Koštíř.

74
    Krásná individuální akce Martina Hejna, jeho střelu však vychytal brankář Bruk.

70
    Střídá i Třinec, odešel Kufa, přišel Machala.

70
    Martin Hejno stál v ofsajdu. Z rodící se akce Bohemians není nic.

66
    Třinec právě vstřelil branku!

A je z něho gól, po centru od rohového praporku se trefuje hlavou MICHAL VELNER.