Liberec – Znojmo 3:0 (kon.) | Sparta – Olomouc 0:1 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Třinec 1:1 (kon.) | Brno – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Varnsdorf – Slovácko 3:2 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Táborsko – Teplice 2:1 (kon.)
Plzeň – Slavia 0:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
0:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Pondělí 19.05.2014, 17:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga

Dnešní zápas máme za sebou. Slávisté v něm dokázali zvítězit a drží se v čelní skupině tabulky. O vítězství sešívaných rozhodl už v prvním poločase brankou z penalty Miroslav Verner. Ve druhém poločase se už téměř nic zajímavého neodehrálo a hosté si došli pro tři body.

Přeji úspěšný vstup do nového týdne a nezapomeňte, že další kolo Juniorské ligy se hraje již ve čtvrtek! (18:50:41)

90+2
    Hra se vrací zpět ke zmiňovanému praporku. Teď už se hostům daří "zdržovat" lépe.

90+1
    To se mu ale nepodařilo a v úvodu dvou nastavených minut balon ztrácí.

90+1
    Liška se rozhodl utkání u rohového praporku dohrát.

90
    Hosté mají k dispozici rohový kop.

89
    Pěkný rychlý přechod do útoku předvedla Plzeň. Hrubého střílený centr ale končí v náruči připraveného Řeháka.

87
    Hvězda se pokoušel zakončovat akrobaticky přes hlavu po centru z pravé strany. Branku soupeře ale minul.

86
    Slávisté střídají. Jan Peterka jde ze hry, vystřídal ho Jakub Jankto.

85
    Lešek se pokoušel najít centrem za obranu sbíhajícího Hvězdu, ten byl ale toho času v ofsajdovém postavení.

83
    Viktoriáni si vybojovali rohový kop.

81
    Dvojité střídání. Hosté posílají do hry Františka Lišku namísto Jiřího Vondráčka. Za Plzeň se vrací do akce Daniel Černý, který nahradil Patrika Domabyla.

80
    Lukešův centr se pokoušel Hrdlička protečovat za sebe, nejspíš by z toho ale žádné nebezpečí nevzešlo, ani kdyby se mu to podařilo.

79
    Napoprvé napálil Verner zeď, z dorážky poté přestřelil.

77
    Mensah byl při prvním kontaktu s balonem faulován. Přímý kop pro hosty ze zajímavé pozice.