Jihlava – Znojmo 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 6:2 (kon.) | Liberec – Slavia 0:3 (kon.)
Olomouc – Jablonec 3:1 (kon.) | Ostrava – Slovácko 3:2 (kon.) | Sparta – Třinec 2:0 (kon.)
Brno – Příbram 2:0 (kon.) | Varnsdorf – Teplice 5:1 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 1:5 (kon.)
Plzeň – Táborsko 5:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (2:0)
FK Jablonec
Pondělí 02.06.2014, 14:00 • Andrův stadion Olomouc. Kapacita: 12.566 míst. • Juniorská liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.

1

5
    Jablonečtí nyní zahrávali hned tři rohové kopy a ve vápně Sigmy bylo pořádně horko. Hosté se totiž dostali ke třem střeleckým pokusům, dva z toho mířily mezi třu tyče, ale ten poslední skončil mimo bránu.

7
    Baumit je aktivnější, další střela na sebe nenechala dlouho čekat.

11
    Zatím se hraje nahoru dolů, akci střídá akce. Domácí se ale k nebezpečnému zakončení ještě neprobojovali, na rozdíl od svého soupeře.

12
    Tak až nyní došlo k ohrožení brány Jablonce, brankář byl však na místě a se střelou neměl problém.

15
    Domácí se začínají více a více prosazovat, další střela však netrefila cíl.

18
    Další roh Jablonce, v pořadí již čtvrtý, přinesl další střelecký pokus. Chvěja byl připraven.

21
    Akci domácí Sigmy zastavuje zdvižený praporek pomezního sudího.

22
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Sigma se ujímá vedení. Úvodní branku zápasu vstřelil ROMAN BALA.

28
    Sigma je při chuti a po úvodní brance ještě několikrát ohrozila svatyni Jablonce.

32
    Další střela Olomouce letěla mimo tři tyče.

35
    Hraje se hodně ofenzivně, ani Jablonec se nenechává zahanbit a ohrožuje bránu Sigmy.

36
    A je to už o dvě branky. Tentokrát se prosadil JAKUB VICHTA.

40
    Jablonečtí nyní zahrávali už sedmý rohový kop, ani z něj ale nezapršelo. Následná střela totiž skončila mimo bránu.

42
    Ofsajd zastavuje akci Jablonce, u míče je tedy Sigma.

45

46

49
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Baumit v úvodu druhého poločasu snižuje, když si vlastní gól vstřelil olomoucký HLADÍK.

55
    Jablonec po snižující brance přidal a touží po vyrovnání. Zatím se mu to však nepodařilo.

59
    Akci Sigmy zastavuje zdvižený praporek pomezního sudího pro ofsajd.

62
    Sigma bude kopat penaltu!

62
    A Sigma pokutový kop proměnila, takže je to znovu o dvě branky. Branku vstřelil MICHAL STŘÍŽ.

67
    Jablonec podnikal akci, ale zastavil ji ofsajd.

72
    Do konce utkání zbývá už jen dvacet minut a Jablonec ztrácí dva góly. V tuto chvíli to tedy vypadá, že všechny body zůstanou v Olomouci.