Řecko – Nigérie 0:0 (kon.) | Mexiko – Bosna 0:1 (kon.) | Nizozemsko – Wales 2:0 (kon.)
Alžírsko – Rumunsko 2:1 (kon.) | Maďarsko – Albánie 1:0 (kon.) | Itálie – Lucembursko 1:1 (kon.)
Ekvádor – Anglie 2:2 (kon.) | Jamajka – Egypt 2:2 (kon.)
Ekvádor
2:2 (1:1)
Anglie
Středa 04.06.2014, 21:00Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:51:05)

Je konec! Dnešní utkání nemá vítěze, oba týmy se rozchází smírně po remíze 2:2, když v prvním poločase byli jasně lepší fotbalisté Anglie, v tom druhém to ale již neplatilo a Ekvádor se dokázal evropskému soupeři vyrovnat. Konečný výsledek je tak nakonec logickým vyústěním předveden hry v podání obou týmů.

90+3
    Jenže celou akci přerušil hvizd rozhodčího – ofsajd.

90+2
    Ještě rohový kop pro Ekvádor, a to z levé strany.

90+1
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Paredes, přichází Achilier.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, nastavovat se ovšem nějaká ta minuta ještě bude.

89
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Gruezo, přichází Saritama.

87
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Wilshere, přichází Lallana.

86
    S křečí nyní na polovině Ekvádoru bojuje Wilshere (ENG).

85
    Anglie drží míč, sledujeme kombinaci na polovině Ekvádoru.

84
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Barkley, přichází Henderson.

83
    Odpískaným ofsajdem končí útočná akce Anglie. Mezitím u postranní čáry čekají dva Angličané na vystřídání.

83
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází E. Valencia, přichází Ibarra.

82
    Probíhá poslední desetiminutovka utkání, jehož závěr je poněkud nervóznější, než by se u přátelského utkání dalo očekávat.

79
    A hlavní rozhodčí to rozhodl nekompromisně, oba "kohouty" vyloučil a situace je vyřešená, správně rozhodnutí!

79
    Červenou kartu dostává A. Valencia (Ekvádor).
    Červenou kartu dostává Sterling (Anglie).

78
    Je pravda, že Sterling tam velmi nevybíravě "zajel" do protihráče.

77
    A. Valencia se tam u postranní čáry "pustil" do Sterlinga, kterého chytil za bradu... strhla se menší rozmíška mezi oběma týmy.

74
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Shaw, přichází Stones.

72
    Frank Lampard se snaží dostat ke střele, dřív míč odehrál bránící hráč soupeře.

71
    V poslední dvacetiminutovce se tak máme na co těšit!

70
    Ekvádor právě vstřelil branku!
    Před okamžikem střídající MICHAEL ARROYO vyrovnává povedenou střelou zpoza vápna, kde si "povodil" dva bránící hráče soupeře a přesnou střelou k tyči srovnává na 2:2!

68
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Montero, přichází Arroyo.

67
    A z brejku mohli "udeřit" Ekvádorci, E. Valencia trefil tyč střelou z místa pokutového kopu!

67
    Barkley padá po souboji s obráncem v pokutovém území Ekvádoru, není to faul.

65
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Rooney, přichází Sterling.

64
    Rohový kop pro Ekvádor.

63
    Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Oxlade-Chamberlain, přichází Flanagan.

63
    Ale vše bude, s největší pravděpodobností, v pořádku, Oxlade-Chamberlain opouští hrací plochu "po svých".

62
    Anglický reprezentant sice stačil uskočit, přesto nyní musí být ošetřován.

61
    Oxlade-Chamberlain nyní může hovořit o štěstí, že doslova nepřišel o achillovky v souboji s A. Valenciou, který se ohnal kolíky po jeho noze!

60
    Je za námi hodina hry, Angličané vedou o gól, když vedení na stranu "Albionu" strhl v 51. minutě Lambert.

58
    Oxlade-Chamberlain pronikl po levé straně, chtěl vybojovat rohový kop, nepovedlo se.

57
    Rooney faulován ve středovém kruhu.

55
    A nakonec je z toho rychlý brejk Anglie, který zakončuje z levé strany Lambert, míč prosvištěl těsně vedle vzdálenější tyče!

54
    Montero s míčem na levé straně, centr před branku, kde míč zachytil Valencia, ale již mimo pokutové území Anglie.

53
    Angličané tak dokázali otočit vývoj zápasu, což se asi, vzhledem k předváděné hře, dalo očekávat.

51
    Anglie právě vstřelila branku!
    Barkley se dokázal parádně uvolnit na levé straně, kde obešel bránícího Guaguau, prokličkoval podél vápna a přihrál na pravou stranu, odkud zakončuje RICKIE LAMBERT a míč končí v bráně!

50
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Noboa, přichází Mendez.

48
    Rohový kop rozehráli Angličané "na krátko", ale nepřesně, nedostali se do zakončení.

46

46
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Caicedo, přichází Rojas.

Druhý poločas začne přibližně ve 22:01 hodin.

A první poločas končí, oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu, což je výsledek, který více ocení fotbalisté Ekvádoru, kteří byli téměř celý první poločas pod tlakem soupeře. V podstatě gól vstřelili z první a jediné střely na branku, kdežto Angličané potřebovali na svůj "slepený" gól mnohem více času i šancí.

45

45
    Poslední minuta první půle, střelu Oxlade-Chamberlaina chytá Banguera.

43
    Caicedo se snaží dostat do zakončení uvnitř pokutového území soupeře, ale tam skvěle zapracoval bránící Milner.

40
    Posledních pět minut první půle, míč má ve svém držení Foster, který rozehrává.

39
    Z levé strany rozehrává nadvakrát Lampard, ale ani jednou se Anglii nepodařilo ohrozit branku soupeře.

38
    Gruezo fauluje Wilshera u vlastního pokutového území, volný kop Anglie.

37
    Další nepřesnost v kombinaci Ekvádoru.

35
    Který ale končí nepřesným centrem z pravé strany.

34
    Banguera zakládá protiútok Ekvádoru.

32
    Montero se dopouští útočného faulu, kdy k zemi sráží bránícího Milnera.

30
    Půl hodina hry za námi, stav opět nerozhodný, sledujeme velmi pohledný fotbal.

29
    Angličané dotlačili míč do branky, po centru Oxlade-Chamberlaina, z pravé strany, se k míči ve vápně dostává Lambert, který patičkou trefuje pouze do tyče, ovšem odražený míč dorazil do branky WAYNE ROONEY.

27
    Na druhé straně hledá Wilshere Rooneyho, nepřesný pas, odkop od branky Ekvádoru.

26
    Ale míč se postupně vrací zpět na Caiceda.

25
    W. Ayoví s míčem na levé straně, na polovině Anglie.

24
    Angličané kombinují před pokutovým územím soupeře.

23
    Wilshere inkasoval nepříjemný úder od A. Valencii ve středu hřiště.

21
    Přesný pas Caiceda na Montera, na levou stranu, jen díky skvělému výběhu Fostera se nyní Montero nedostal do gólové šance.

20
    Ekvádor získává míč a postupuje dopředu.

18
    Volný kop Angličanů, na polovině soupeře.

17
    A Ekvádor opět zahrozil, vše končí střelou Montera zpoza vápna, kterou Foster v pohodě chytá.

16
    Odkop od branky Ekvádoru.

14
    Šance pro Rooneyho, který se dostává do vápna z levé strany, ale jeho střela končí pouze vedle branky.

13
    Míč ve středu hřiště, Angličané si udržují územní převahu.

10
    Ekvádor se v pohodě ubránil, Angličané zůstávají u míče.

9
    Angličané kontrují rohovým kopem, z pravé strany.

8
    Ekvádor dává ze své první šance gól! Z levé strany odcentroval W. Ayoví, ve vápně hlavičkuje ENNER REMBERTO VALENCIA a míč končí v síti.

8
    Snad v první akci registrujeme Ekvádorce před pokutovým územím soupeře.

7
    Lampard se dostal ke střele uvnitř pokutového území soupeře, ale netrefuje branku.

6
    Banguera raději pouze rozehrává od své branky, odevzdávat soupeři míč odkopem na jeho polovinu je risk.

5
    Barkley v ofsajdu na pravé straně, Anglie má velkou převahu v úvodu zápasu.

3
    Podruhé za sebou rozehrávají Angličané rohový kop z levé strany, míč letí do vápna, Banguera vyboxovává.

3
    Ale hned se po levém křídle žene do útoku Wilshere, který nakonec vybojoval rohový kop.

2
    Angličané neohrozili z rohového kopu branku soupeře.

1
    Hned v úvodu zápasu je tu rohový kop pro Anglii.

1

Hrají hymny obou týmů.

Ekvádor: Banguera – Guagua, W. Ayoví, Paredes, Erazo, Valencia, Noboa, Gruezo, Caicedo, Montero, Valencie
    Náhradníci: Bone, Méndez, Martínez, Achilier, J. Ayoví, Rojas, Saritama, Arroyo, Bagüí, Ibarra

Anglie: Foster – Smalling, Jones, Shaw, Lampard, Milner, Wilshere, Barkley, Rooney, Lambert, Oxlade-Chamberlain
    Náhradníci: Lallana, Sturridge, Welbeck, Forster, Cahill, Jonson, Hart, Henderson, Baines, Jagielka, Sterling, Gerrard.

Vítejte u on-line přenosu fotbalového mezinárodního utkání mezi EKVÁDOREM a ANGLIÍ.

Utkání se odehraje na neutrální půdě stadionu Sun Life Stadium v Miami Gardens, na Floridě, USA, s kapacitou 74 916 diváků.

Půjde o zajímavou konfrontaci dvou účastníků nadcházejícího světového šampionátu. Ekvádor čekají západy v základní skupině E, Anglie se popasuje hned v "sousední" skupině D. Ač by se mohlo zdát, že oba týmy na sebe mohou na MS "narazit", nestane se tak. Klíč turnaje oba týmy "rozhodil" i v případě postupu ze základní skupiny tak, že se nemohou potkat dříve, než v případném finále!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Martin Dvořák

Branky: 8. E. Valencia (W. Ayoví), 70. Arroyo (A. Valencia) – 29. Rooney, 51. Lambert (Barkley)

Karty:   79. A. Valencia (ECU) – 79. Sterling (ENG)

Ekvádor: Banguera – Guagua, W. Ayoví, Paredes (90+1. Achilier), Erazo, A. Valencia, Noboa (50. Mendez), Gruezo (89. Saritama), Caicedo (46. Rojas), Montero (68. Arroyo), E, Valencia (83. Ibarra)

Anglie: Foster – Smalling, Jones, Shaw (74. Stones), Lampard, Milner, Wilshere (87. Lallana), Barkley (84. Henderson), Rooney (65. Sterling), Lambert, Oxlade-Chamberlain (63. Flanagan)
    Náhradníci: Lallana, Sturridge, Welbeck, Forster, Cahill, Jonson, Hart, Henderson, Baines, Jagielka, Sterling, Gerrard, Flanagan, Stones