Chorvatsko – Japonsko 5:2 (kon.) | Švédsko – Slovensko 12:1 (kon.) | Maďarsko – Austrálie 1:3 (kon.)
USA – Německo 4:1 (kon.) | Slovinsko – Brazílie 7:1 (kon.) | Česko – Kanada 5:6 (1:2 po s.n.)
Rakousko – Lotyšsko 3:4 (1:2 po s.n.) | Finsko – Velká Británie 7:2 (kon.)
Los Angeles Kings
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
New York Rangers
Čtvrtek 05.06.2014, 02:15 • Staples Center, Los Angeles • Play-off NHL

58:24
    Brian Boyle přesekl hůl Kingovi a v závěru třetí třetiny oslabuje svůj tým. Velká šance Kings rozhodnout!

47:54
    Nakonec se bude hrát 4 na 4. Vyloučen byl také Drew Doughty za přifilmovaný pád.

47:54
    Bude se vylučovat! Na trestnou lavici dochází hostující Rick Nash, který přidržel Doughtyho. Po reklamní přestávce začne přesilová hra Kings.

42:37
    Dan Girardi fauloval Gáboríka a domácí si zahrají početní výhodu.

38:41
    Vyloučen je Mike Richards za sekání. Domácí se zlobí, protože předtím byly k vidění sporné zákroky i na druhé straně.

26:45
    Derick Brassard tvrdě narazil na mantinel Dustina Browna a je vyloučen. Domácí kapitán navíc odchází do útrob stadionu. Uvidíme, zda se do zápasu vrátí.

23:54
    Na trestnou lavici míří Jake Muzzin za nedovolené bránění. Přesilovka pro Rangers.

14:34
    Domácí budou mít dobrou možnost k vyrovnání. Na dvě minuty je vyloučen Mats Zuccarello za hákování.

09:12
    Vyloučen Alec Martinez za držení.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 18. Clifford (Carter), 27. Doughty (Williams, Clifford), 65. Williams (Richards) – 14. Pouliot, 16. Hagelin (Boyle, McDonagh)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Mitchell, Greene (A), Martinez – Brown (C), Kopitar (A), Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Williams, Stoll, King – Clifford, M. Richards, Lewis.
    Trenér: Darryl Sutter

New York Rangers: Lundqvist (Leneveu) – Girardi (A), McDonagh, Stralman, Staal (A), Klein, Diaz – Nash, Stepan, Kreider – St. Louis, B. Richards (A), Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, D. Moore, Boyle.
    Trenér: Alain Vigneault

Rozhodčí: Kozari, Watson – Heyer, Driscoll

Diváci: 18399