Žilina – Trenčín 2:1 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:3 (kon.) | Trnava – Senica 1:0 (kon.)
MŠK Žilina
1:3 (0:1)
AS Trenčín
sk Středa 18.06.2014, 17:00Přípravný zápas

Je za nami aj druhé stretnutie medzi MŠK Žilina – AS Trenčín, v ktorom domáci podľahli 1:3. V prvom polčase sa presadil jediný strelec a to Mondek. Druhý polčas bol o niečo zaujímavejší. Videli sme až 3 góly, 2 na strane hostí. Za domácich vyrovnal v 47. minúte Jelić. V 68. Dostal do opätovného vedenia Trenčín Mondek a v 74. minúte na rozdiel dvoch gólov zvýšil Jairo. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok dňa.

Dnešné výsledky:
    MŠK Žilina – AS Trenčín 2:1
    MŠK Žilina – AS Trenčín 1:3 (18:54:44)

90
    Čmelík poslal zákerným faulom k zemi obrancu hostí.

88
    Ale ani z tejto štandartky sa domáci neradovali. Volešák odkopáva.

87
    Škvarka sa dostal do veľkej príležitosti. Po sympatickej kľučke sa zbavil Čogleya a následnou strelou na zadnú tyč natiahol Volešáka, ktorý špičkou prstov vytlačil na roh.

86
    čerstvý muž sa ihneď zapája do útočnej aktivity. Jeho kolmica na Jelića však bola pridlhá.

85
    Ďalšie striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Guba, prichádza Mihálik.

84
    Jelić s adostal k Maboukovmu prízemnému centru. Žiaľ jeho spracovanie nebolo najideálnejšie a lopty sa zmocnili hostia.

83
    Ani tentokrát sa Maboukov center neujal a Volešák loptu skrýva vo svojej náruči.

82
    Škvarkov center zo štandartky sa snažil zakončiť Piaček. Jeho hlavičkový pokus však sieť nerozvlnil.

82
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Schmeltz, prichádza Čmelík.

81
    Po faule na rozbehnutého Pečovského vidí Opatovský žltú kartu.

80
    Do konca stretnutia je niečo menej ako 10 minút a domáci majú pred sebou kus roboty.

79
    Pečovský v súboji s Holúbkom. Loptu získal domáci kapitán.

78
    Hostia získali vhadzovanie na polovičke Žiliny. Aj takýmto spôsobom sa dajú získať cenné sekundy.

77
    Pre domácich je naozaj ťažké nájsť recept na strelenie ďalšieho gólu. Síce okupujú polovičku hostí no gól ani strelu nevidieť.

76
    Žilina to skúša po krídlach no ani tadeto to dnes nepôjde.

74
    Trenčín dal gól!
    Trenčania zvyšujú svoj náskok o dva góly.JAIRO individuálna akcia zakončená prízemnou strelou k pravej žrdi dostáva Trenčín do dvojgólového vedenia.

72
    Guba poslal k zemi Čogleya. Hostia sa tak poľahky dostanú pred Krnáča.

71
    Mnoho súbojov v strede ihriska. Žilina má čo robiť ak chcú aspoň dorovnať. Trenčania zatiaľ v kľude čakajú na napádanie domácich.