Olomouc – Košice 4:1 (kon.) | Domažlice – Plzeň 1:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Vyšehrad 2:2 (kon.)
B. Bystrica – Frýdek-Místek 2:1 (kon.) | Žilina – Šaľa 3:1 (kon.) | Myjava – Zlaté Moravce 2:0 (kon.)
Lipt. Hrádok – Ružomberok 0:9 (kon.) | Litovel – Olomouc 1:4 (kon.)
MŠK Žilina
3:1 (1:0)
FK Slovan Duslo Šaľa
sk Sobota 21.06.2014, 11:00Přípravný zápas

Vážení športoví priatelia, skončil sa tretí prípravný zápas futbalistov MŠK Žilina pred novou sezónou. V ňom žlto-zelení zdolali Šaľu 3:1. Ďakujeme za pozornosť a želáme príjemný zvyšok soboty so stránkou Onlajny.eu. (12:47:23)

90

81
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Guba, prichádza Kopičár.

80
    Žilina dala gól!
    LUKÁŠ ČMELÍK je dnes pri streleckej chuti, elegantne totiž preloboval brankára hostí Kolmokova a dáva tak už svoj druhý gól v zápase.

77
    Podľa aktuálnych správ z tábora Žiliny v skúške už nepokračuje dvojica hráčov. Holanďan Sidney Schmeltz a ani Chorvát Miro Kovačić v zápase proti Trenčínu nepresvedčili vedenie MŠK.

75
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Škriniar, prichádza Kuric.

73
    Šaľa dala gól!
    ONDREJ ČURGALI dnes hýri aktivitou. Jeho tečovaná strela z hranice šestnástky napokon končí pod brvnom bránky nešťastného brankára Žiliny Patrika Le Gianga.

70
    Fantastický center Lukáša Čmelíka pristál na hlave ĽUBOMÍRA GORELĆÍKA, ktorý prekonáva bezmocného Kolmokova v bránke hostí.

65
    Kačer vysunul Čmelíka, ten v čistej gólovej pozícii netrafil bránu Šale.

62
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Paur, prichádza Klec.

62
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Konečný, prichádza Gorelčík.

60
    Bojan Letić opäť výborne zahral rohový kop, loptu doslova posadil na hlavu Milanovi Škriniarovi, no ten ju poslal približne 2 metre od bránky Dusla Šaľa.

58
    Rýchla akcia domácich, Čmelík nabil Paurovi, no ten v dobrej pozícii vystrelil len slabo, takže Kolmokov nemal výrazné problémy.

55
    Ondrej Čurgali opäť v čistej šanci, tentoraz však zblízka prestrelil bránku Žiliny. Nuž, toto sú šance, ktoré sa musia využívať.

52
    Po dlhom čase aj akcia hostí, center z pravej strany zakončil Čurgali, ale Le Giang bez problémov chytil.

50
    V čistej šanci sa ocitol sám pred brankárom Konečný, ten jeho obstrelovačku prečítal a následné dve dorážky Čmelíka tiež neskončili gólom.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vedie v prípravnom zápase Žilina nad Šaľou 1:0, jediný gól domácich zaznamenal po rohovom kope v 30.minúte útočník Žiliny Lukáš Čmelík. Druhý polčas sa začne približne o 12:00.

45
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Kolmica Káčera na Čmelíka, ten v čistej šanci streľal, no brankár hostí loptu vyrazil. Z následného rohu vyhlavičkoval loptu z prádnej brány po Paurovej hlavičke obranca Šale.

41
    K lopte sa postavil stredopoliar Jakub Paur, no jeho úmysel brankár hostí Kolmokov vystihol a Žilina tak vedie nad Šaľou stále 1:0.

40
    Miroslav Káčer bol v šestnástke hostí faulovaný a Žilina má výhodu pokutového kopu!

30
    Rohový kop zahral Letić, lopta sa dostal v šestnástke až k LUKÁŠOVI ČMELÍKOVI, ten si urobil krátku kľučku a krížnou strelou otvoril skóre stretnutia.

21
    Paur peknou strelou natiahol brankára Šale, ten na dvakrát chytil, vzápätí Kolmokov zlikvidoval aj šancu Čmelíka.

18
    Guba zachytil odkop brankára, pokúsil sa ho prelobovať zo 40 metrov – neúspešne.

16
    Po centri z priameho kopu vypadla brankárovi Šale Kolmokovovi lopta z rúk, ale nikto v žlto-zelenom ju nedokázal poslať do siete.

13
    Center hostí z pravej strany schoval v svojom náručí Le Giang.

10
    Po desiatich minútach prvý poriadny vzruch pred bránou Šale, Čmelík poslal loptu krížom cez šestnástku, kde na vzdialenejšiu žrď nabehol Guba a poslal loptu do siete, lenže rozhodcovia zapískali žilinskému útočníkovi postavenie mimo hry.

5
    V zostave žlto-zelených aj ľavý obranca z Bosny a Hercegoviny, Bojan Letić, ktorý je v klube 6-násobných majstrov na skúške.