Cetkovská – Cornetová 1:2 (kon.) | Plíšková – Lisická 0:2 (kon.)
Sabine Lisická (19)
2
6 7
Čtvrtek 26.06.2014, 15:58Wimbledon - ženy - Wimbledon (tráva)

Hodina a jednadvacet minut stačilo Lisické k dnešní výhře. První set ale dokázala uhrát rychle během 25 minut.
    Obě hráčky již odešly do šaten, dnešní vítězka rozdala pár autogramů a zmizela.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a u dalšího zápasu se těším na počtenou! (17:19:37)

Konec zápasu

5:7
    A ten je využit! Dva údery během poslední výměny jí stačily k výhře. Na poslední odpal se již Karolína Plíšková nezmohla a tak dnes prohrává!

30-40
    Mečbol pro Sabine Lisickou!

30-30
    A je srovnáno! Lisická se u sítě natáhla pravou rukou s raketou velmi do strany, přes pásku ale již míček nedostala.

15-30
    Míček získává Plíšková.

0-30
    Lisická si odvážně doběhla k síti a se štěstím poslal míček do místa, kam jen o kousek nestihla Plíšková doběhnout, než se balónek znovu dotkne země.

0-15
    Karolína Plíšková trefuje bohužel aut.

5:6
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:6
    Plíšková věděla, že nesmí chybovat. Dokonale rozhýbala Lisickou, která již očividně nemohla stačit na její dorážku, ovšem Karolína trefuje míček mimo dvorec! Sabine Lisická tak získává brejk a bude podávat na výhru v zápase!

40-A
    A také k němu má velmi blízko. Výhoda pro Němku.

40-40
    Znovu uvidíme boj o výhodu, Lisická zapracovala a stále může usilovat o brejk!

40-30
    Gembol pro Karolínu Plíškovou!

30-30
    Vzápětí ale trefuje druhým úderem síť.

15-30
    Další kontrola přes jestřábí oko a Lisická vede!

15-15
    Velmi pohodově chtěla odpálit míček Plíšková, ale netrefuje se do dvorce.

15-0

5:5
    A je srovnáno na 5:5! Lisická znovu takticky zkrátila hru, ještě jednou si vyměnila míček s protihráčkou a následně Plíšková nepřekonala síť.