Sutjeska – Šeriff Tiraspol 0:3 (kon.) | Dudelange – Ludogorec 1:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Sparta 1:1 (kon.)
Karabach – Valletta 4:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – FC Santa Coloma 2:0 (kon.) | New Saints – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
B36 Tórshavn – Partizan Bělehrad 1:3 (kon.) | Skënderbeu – BATE 1:1 (kon.) | Žalgiris Vilnius – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
Debrecín – Cliftonville 2:0 (kon.) | Celtic – Reykjavík 4:0 (kon.)
Sutjeska Nikšić
0:3 (0:2)
Šeriff Tiraspol
Úterý 22.07.2014, 17:30 • Gradski, Nikšići, Černá Hora • Liga mistrů (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

První utkání 2. předkola

FC Šeriff Tiraspol – FK Sutjeska 2 : 0
    Branky: 71. Mureşan (Isa), 87. Isa (Benson)
    online přenos

Moldavský klub z Tiraspolu je favoritem tohoto dvojzápasu a díky nadějnému výsledku z prvního utkání se očekává, že dnes bude v Černé Hoře oslavovat svůj postup do třetího předkola Ligy Mistrů. K tomu bude Šeriff potřebovat neprohrát větším, než dvoubrankovým rozdílem. Ve třetím předkole se postupující z této dvojice utká s lepším z dvojice Slovan Bratislava (Slovensko) a The New Saints (Wales).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 2. předkola fotbalové Ligy Mistrů mezi FK SUTJESKA a FC ŠERIFFEM TIRASPOL. Utkání se odehraje na stadionu Gradski v Nikšići v Černé Hoře a provede jím trojice rakouských rozhodčích, hlavní Alexander Harkam, asistenti Andreas Witschnigg a Andreas Staudinger. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován René Eisner také z Rakouska.

FK Sutjeska: Janjušević (C) – Ognjanović, Stijepović, Ćuković, Igumanović, Lukić, Stefanović, Jovović, Nikolić, G. Vujović, Fukui
    Náhradníci: Radović, Krivokapic, Popović, Kovačević, J. Vujović, Pejović, Djajić

FC Šeriff Tiraspol: Degra – Metoua, Ernandes, Mureşan, Moreira, Gînsari, Cadu, Blanco, Luvannor, Benson, Isa
    Náhradníci: Paşcenco, Galvão, Ricardinho, Balima, Olimpio, Gheorghiev, Potiguar

Rozhodčí: Harkam – Witschnigg, Staudinger (vš. AUT).

1

3
    Stijepović fauluje Bensona, hosté získávají míč.

5
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    První gól zápasu dává FREDUA BUADEE BENSON, který se na hranici malého vápna prosazuje po volném kopu Moreiry.

Fredua Buadee BENSON – 0 : 1

6
    Domácí kontrují, střelu G. Vujoviće Degra chytá.

7
    Issa fauluje domácího Jovoviće.

10
    Igumanović rozehrává volný kop, ale akce domácích končí faulem, míč získávají hosté.

11
    Červenou kartu dostává G. Vujović (FK Sutjeska), Metoua se po jeho ostrém zákroku svíjí na hrací ploše, zasloužená červená karta.

Zákrok G. Vujoviće

11
    Žlutou kartu dostává Ognjanović (FK Sutjeska).

13
    Hosté mají k dispozici rohový kop.

14
    Rozehrával Luvannor, ale domácí se ubránili.

15
    Jovović fauluje Cadu, těch faulů v podání domácích je poměrně dost.

15
    Žlutou kartu dostává Jovovović (FK Sutjeska).

16
    Před okamžikem potrestaný Jovović se dostává ke střele, ale netrefuje bránu.

18
    Hosté drží míč a kombinují ve středu hřiště.

20
    Rohový kop pro Šeriff Tiraspol.

21
    Rohový kop rozehrává Luvannor, ale defenziva domácího FK odvrací na další roh.

22
    Ten rozehraje opět Luvannor, který si bere míč.

23
    Defenziva Sutjesky odvrátila nebezpečí před vlastní brankou.

26
    Igumanović v dobré pozici, pálí na branku hostů, ale Degra skvělým zákrokem chytá, největší domácí šance.

26
    Rohový kop pro domácí.

27
    Lukić již rozehrál, žádné nebezpečí pro branku Tiraspolu.

30
    Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou po brance Bensona z 5. minuty, domácí navíc hrají bez vyloučeného G. Vujoviće.

32
    Nikolić fauluje Blanca, míč získávají hosté.

35
    Hosté navyšují své vedení, druhý gól Šeriffu Tiraspol dává HENRIQUE LUVANNOR.

36
    Hosté dnes nenechávají nikoho na pochybách, že postup je jejich.

38
    Žlutou kartu dostává Lukić (FK Sutjeska) za faul na Ernandese.

40
    Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, hosté v klidu hájí dvoubrankový náskok.

41
    Cadu rozehraje rohový kop hostů.

42
    Ale celá akce končí odpískaným faulem Liggera Moreiry, který nedovoleně atakoval Nikoliće.

45
    Probíhá poslední minuta prvního poločasu.

45+1
    Kapitán Tiraspolu Luvannor v ofsajdu.

45+3
    Ve třetí minutě nastaveného času je opět hostující kapitán v ofsajdu.

45+3

Hned poté sudí Harkam první poločas ukončil. Zaznamenali jsme v něm dva góly, oba padly do sítě domácího týmu, který je tak již téměř bez šance na postup. Navíc se Sutjeska musí bránit pouze o deseti, v 11. minutě byl vyloučen G. Vujović.

Druhý poločas začne přibližně v 18:32 hodin.

46

46
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Gînsari, přichází Olimpio.

48
    Domácí pokračují ve druhé půli ve stejném složení, střídali pouze hosté.

51
    Hosté drží míč na svých kopačkách, sledujeme postupnou kombinaci.

52
    Která končí odpískaným ofsajdem kapitána Luvannora.

53
    Ernandes fauluje Fukui, domácí získávají míč.

54
    Rohový kop pro domácí, rozehrává Igumanović.

54
    Čuković se dostává ke střele, ale netrefuje branku.

55
    Domácí se neprosadili z rohového kopu, hosté trestali z protiútoku, třetí gól dává ISMAIL ISA.

56
    Hostující Benson v ofsajdu.

59
    Fukui (SUT) fauluje Moreiru, volný kop pro hosty.

60
    Je za námi hodina hry, hosté vedou již 3:0 a kontrolují průběh zápasu.

61
    Leonel Olimpio (Šeriff) fauluje domácího Jovoviće.

65
    Jovović tentokrát sám fauluje, míč získávají hosté.

66
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Luvannor, přichází Ricardinho.

67
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Fukui, přichází Kovačević.

69
    Isa fauluje Stijepoviće, míč získávají domácí.

70
    Kovačević rozehrává volný kop, Igumanović zakončuje, ale Degra pozorný a vyráží na roh.

71
    Ten rozehrál domácí Kovačević, ale hosté odvrací, domácí zůstávají u míče.

71
    Nakonec faul Ernandese a domácí tak zůstanou u míče.

72
    Ovšem jen do té doby, než je odpískán a odmáván Ćukovićovi ofsajd.

75
    Domácí opět na polovině soupeře, ke střele se dostává Jovović, ale jeho pokus je zblokován.

76
    Isa se dostává na druhé straně do zakončení, ale Janjušević chytá.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, o vítězi i postupujícím je již dávno rozhodnuto.

81
    Hosté vystavili do ofsajdové pasti domácího Igumanoviće.

82
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Stijepović, přichází J. Vujović.

85
    Nikolićova střela nepřesná, míč získávají hosté, ale bude se střídat.

85
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Blanco, přichází Galvão.

87
    Vujović (SUT) fauluje Ernandese.

90
    Poslední minuta tohoto utkání, rozhodčí Harkam ale jistě nějakou tu minutu navíc ještě nastaví.

90
    Střídání v týmu FK Sutjeska: ze hřiště odchází Jovovović, přichází Djajić.

90+2
    Rohový kop hostů rozehraje Cadu.

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím hostů, kteří postupují do třetího předkola Ligy Mistrů, v němž se střetnou s lepším z dvojice Slovan Bratislava (Slovensko) a The New Saints (Wales). Toto utkání je na pořadu od 19:45 hod. a můžete ho sledovat on-line na našem webu.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:24:56)