Manchester Utd. – AS Řím 3:2 (kon.) | Real Madrid – Inter 1:1 (2:3 po pen.) | AC Milán – Manchester City 1:5 (kon.)
AC Milán
1:5 (1:4)
Manchester City
Neděle 27.07.2014, 22:00 • Heinz Field, Pennsylvania • International Champions Cup

To je z mé strany vše. Dobrou noc. (00:16:43)

Je dobojováno. Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které nakonec ovládl Manchester City, který nastřílel milánskému AC pět branek a vyhrál 5:1. Anglický mistr na trávníku dominoval a o vítězi nebylo po 26. minutách pochyb, protože City vedlo 4:0. Italskému celku se dnes vůbec nedařilo a po prohře s Olympiakosem si na své konto připsal další porážku.

90

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Jeden z italských hráčů to zkusil z dálky, ale s jeho projektilem si Caballero v pohodě poradil.

88
    Žlutou kartu uviděl Clichy (Manchester City).

87
    A další střídání. Hondu nahradil Pinato.

86
    Utkání se už pouze dohrává. Vypadá to, že další branky se už nedočkáme.

85
    AC střídalo. Nianga nahradil Mastour.

83
    Po ztrátě míče se dostal italský tým do přečíslení, ale hráči AC to nevyřešili dobře a nebylo z toho vůbec nic, protože míče sebral Caballero.

82
    Anglický celek se usadil na polovině svého soupeře a trpělivě kombinuje.

81
    City to zkusilo po levé straně, ale celou akci zastavil dobrým zákrokem střídající Mexes.

80
    Je před námi posledních deset minutek. City diktuje tempo hry, ale na další branku už přes 20 minutek čekáme.

78
    Po dobrém centru z pravé strany hlavičkoval Cristante, ale poslal míč vysoko nad branku City.

77
    City střídalo. Dohrál Navas a zahraje si Rekik.

76
    Aktivní Mario Balotelli se zkoušel uvolnit na hranici velkého vápna, ale nakonec kličku nezvládl a o míč přišel.

75
    Už se opět hraje. Po rohu se do zakončení dostal Mexes a poté i Balotelli, ale ani jeden neuspěl a stav zápasu se nemění.

73
    Jeden z hráčů City ale zůstal ležet na trávníku a musí být ošetřen, chvíli se hrát určitě nebude.

72
    Až nyní se Milán dostal na polovinu svého soupeře a nakonec vybojoval alespoň rohový kop.
    Žlutá karta pro Mexese.

71
    Žlutou kartu uviděl střídající Mexes.

70
    AC se snaží, bojuje, ale italskému týmu se vůbec nedaří a City na trávníku stále dominuje. Do konce zápasu zbývá posledních 20 minutek, ale o vítězi už je dávno rozhodnuto.

68
    Opět se hraje na polovině milánského celku, který se po poslední brance pouze brání.

66
    Z velké dálky to zkusil Sinclair, ale jeho projektilu scházela přesnost a Agazzi nemusel zasahovat.

65
    Vzápětí to City zkusilo po levé straně, ale ani z této akce nic nebylo.

64
    Po velkém závaru se ve vápně nejlépe zorientoval Abate, který míč odkopl do bezpečí.

63
    Anglický celek je při chuti a stále se tlačí dopředu. Obrana AC má hodně práce. Nyní jeden ze zadáků odvrátil míč na rohový kop.

61
    City střídalo. Dohrál Fernando a Iheanacho a zahrají si Garcia a Huws.

60
    Standardní situaci z hranice velkého vápna nakonec rozehrál Honda, ale trefil pouze zeď.

59
    Po faulu je to hodně zajímavá standardní situace pro milánský celek. K míči se postavil Mario Balotelli.
    Stevan JOVETIČ - 1:5

58
    Manchester City právě vstřelil branku!
    Tak jsme se dočkali velmi rychle. Po přihrávce z levé strany do velkého vápna vlétl STEVAN JOVETIČ, který zkušeně prostřelil Agazziho.

56
    Druhý poločas ale zatím nemá takové tempo, jako ten první. Uvidíme, zda se to rozjede a dočkáme se opět nějakých branek.

55
    Milánský celek je ve druhém poločase o poznání aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale City zatím velmi dobře brání.

53
    Mario Balotelli se zjevil za obranou a usměrnil míč za brankáře City, ale gól nakonec kvůli ofsajdu neplatí.

52
    A další akce AC skončila nepřesným centrem, kterým se prezentoval střídající Abate.

51
    Do zakončení se dostal Essien, ale poslal míč pouze do míst, kde byl připravený Caballero.

50
    City nyní kombinovalo na své polovině, ale italský celek velmi dobře napadal a po nepřesné přihrávce vybojoval roh.

49
    Ale ani ze druhého rohu anglický celek nic nevytěžil a stav zápasu se tedy zatím nemění.

48
    Po sražené střele je tu další rohový kop pro City.

48
    Rohový kop pro Manchester City.

47
    Agazzi nyní musel vyběhnout daleko ze své branky, ale u dlouhého míče byl jako první a odkopl ho do bezpečí.

46
    Milánský celek v poločase střídal. Na trávník se nevrátili El Shaarawy, Alex, Poli and Constant a zahrají si Balotelli, Bonera, Essien and Abate.

46

Přestalo pršet a hráči i diváci se vrací zpět. Druhý poločas tedy začne za několik málo minut.
    Fanoušci hromadně utíkají do útrob stadionu.

V Pittsburgu začalo silně pršet a utkání bylo přerušeno! Zatím není jasné, kdy se bude pokračovat, pokud se tedy pokračovat vůbec bude.
    Déšť v Pittsburghu.

Druhý poločas začne přibližně v 23:00.

První poločas je za námi a byla to velká podívaná, která nabídla hned pět branek. Začátek duelu patřil Manchesteru City, který se dostal do vedení 4:1. Na konci poločasu se prosadil Muntari a snížil na rozdíl tří branek. Nutno ale dodat, že anglický mistr na trávníku dominuje a o tři branky vede zcela zaslouženě. Uvidíme, co hráči předvedou ve druhém poločase.

45

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Fotbalisté AC ožili a začali po hřišti doslova ´létat´, ale myslím si, že už je pozdě, protože City stále vede o tři branky. Nutno ale dodat, že je před námi celý druhý poločas.
    Sulley MUNTARI - 1:4!

42
    AC Milán právě vstřelil branku!
    Milánský celek snižuje. K hlavičce se dostal Alex, po jeho pokusu doputoval míč až na malé vápno, kde byl SULLEY MUNTARI, který ho dorazil za bezmocného Caballera.

41
    Po zajímavém centru z pravé strany odvrátil Kolarov míč na rohový kop.

40
    Milánskému celku se zatím vůbec, ale vůbec nedaří. City se v pohodě brání a navíc vede už o čtyři branky.

38
    City se dostalo k několika centrům, ale ani z jednoho nic nebylo. Anglický celek stále diktuje tempo hry a je jasně lepší.

36
    Po rychlé akci se City prosadilo popáté ale branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí a stav zápasu se tedy nemění.

Dokáže někdo napodobit legendárního Zlatana?

35
    City dlouho kombinovalo, nakonec se vydalo dopředu, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka.

34
    Anglický celek je u míče a v klidu kombinuje na své polovině.

33
    Ani z tohoto rohu nic nebylo, protože vše skončilo útočným faulem, který se provinil Alex.

32
    Po další akci si na parádní centr naskočil El Shaarawy, ale z malého vápna Caballera nepřekonal! Rohový kop.

31
    Milán to zkusil dlouhým nákopem, na míč si naběhl Niang, ale branku těsně minul!

30
    Je za námi úvodních třicet minutek a City vede na milánským AC už 4:0. To zřejmě nikdo nečekal.

29
    Na centrovaný míč si nabíhal Alex, ale ani tentokrát nedokázal trefit branku anglického celku.

28
    Další akce AC skončila rohový kopem.

27
    Milán se snaží a tlačí se dopředu, ale celku z Itálie se vůbec nic nedaří.
    Kelechi IHEANACHO - 0:4!

26
    Tak to už zavání debaklem, protože City jde do vedení 4:0. KELECHI IHEANACHO zachoval na hranici velkého vápna klid a pohodově poslal míč do branky.

25
    Anglický celek pokračuje v dobrém výkonu a AC se pouze brání.
    Jesus NAVAS - 0:3!

23
    A nakonec je z toho třetí branka. Po přetaženém centru si na míč počkal JESUS NAVAS, který vystřihl povedené ´polonůžky´ a se štěstím překonal brankáře milánského celku.

22
    Míč poslal do vápna Navas, ale žádného svého spoluhráče nenašel. Anglický tým ale zůstává u míče.

21
    Po hodně zajímavém centru z pravé strany musel jeden z italských hráčů míč uklidit na rohový kop.

20
    Clichy nyní fauloval a nebýt to přípravné utkání, tak zřejmě uviděl žlutou kartu.

19
    City to zkusilo dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a míč doputoval do zámezí.

18
    Milán dlouho kombinoval na polovině svého soupeře, ale ani tentokrát nic nevymyslel a City se opět v pohodě ubránilo.

16
    Dopředu se vydal i celek z Itálie, ale vše skončilo hodně nepovedenou střelou a od své branky bude rozehrávat Caballero.

15
    Anglický celek je na koni. Do další šance se hnal aktivní Sinclair, ale výborně před ním zasáhl Agazzi, který míč sebral.
    Scott SINCLAIR - 0:2!

14
    A už je to 2:0 pro celek z Anglie. SCOTT SINCLAIR si naběhl na centrovaný míč, dobře si ho zpracoval a z hranice penalty prostřelil Agazziho.
    Stefan JOVETIČ - 0:1!

12
    Ale pozor, protože z první vážnější akce jde Manchester do vedení. STEVAN JOVETIČ si naběhl do vápna a přesnou střelou na přední tyč překonal Agazziho.

11
    Tentokrát to Milán zkusil středem hřiště, ale Honda nezvládl finální přihrávku a míč ztratil.

10
    Nyní je aktivnější celek z Milána, který se stále tlačí dopředu, ale zatím na první větší šanci stále čekáme.

8
    Constant utekl po levé straně a poslal dobrý míč do vápna City, ale tam kraloval Boyata.

7
    Ale italský tým se ubránil. Zatím je k vidění mnoho nepřesností a hraje se především okolo středového kruhu.

6
    Manchester se přesto usadil na polovině svého soupeře a snaží se něco vymyslet na levé straně.

5
    Celek z Anglie se snaží držet míč, ale zatím se mu to daří hlavně na své polovině. Hráči AC na své polovině velmi dobře napadají.

4
    K míči se dostal Navas, ale žádného svého spoluhráče nenašel. Na druhé straně odcentroval Poli, ale také neuspěl.

3
    Na zadní tyči se k hlavičce dostal Alex, ale nedokázal usměrnit míč do branky!

2
    Milánský tým se vydal dopředu a hned ze své první akce vybojoval rohový kop.

2
    City to nakonec zkusilo po pravé straně, ale kombinační akce skončila nepřesnou přihrávkou a míč sebral Constant.

1
    Úvodní výkop obstaral celek z Anglie, který zatím kombinuje na své polovině a nikam nepospíchá.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku. Utkání tedy začne za malý okamžik.

AC Milán: Agazzi – De Sciglio, Alex, Rami, Constant; Poli, Cristante, Muntari; Honda, Niang, El Shaarawy

Manchester City: Caballero – Clichy, Kolarov, Boyata, Nastasic, Fernando, Navas, Zuculini, Sinclair, Jovetic, Iheanacho.

MANCHESTER CITY

Celek z Manchesteru v loňské sezoně zvládl stíhající jízdu a nakonec oslavil titul v anglické Premier League. Na povedenou sezonu bude chtít bohatý tým určitě navázat. Manchester už sehrál čtyři přípravné zápasy. V tom prvním porazil 3:0 celek Al-Ain, poté překvapivě prohrál 0:2 se skotským Dundee FC, pak ale porazil 2:1 Hearts a naposledy přehrál Kansas City 4:1.

AC MILÁN

Italský celek se poctivě připravuje na novou sezonu, protože ta poslední se milánskému týmu vůbec nepovedla. Ale Milán nezvládl ani první zápas na v rámci International Champions Cupu, protože v utkání s řeckým Olympiakosem prohrál 0:3.

International Champions Cup

Letošní ročník má toto složení:

Skupina A: Manchester United, Real Madrid, Inter Milán, AS Řím
    Skupina B: Liverpool FC, Manchester City, Olympiacos Pireus, AC Milán.

Zdravím všechny příznivce kopané. International Champions Cup má na programu další zápas a ten bude hodně zajímavý, protože italský AC Milán vyzve posledního anglického mistra, tedy Manchester City.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

Jakub Kopřiva

Branky: 42. Muntari (Alex) – 12. Jovetič (Navas), 14. Sinclair (Clichy), 23. Navas, 26. Iheanacho, 58. Jovetič

Karty:   71. Mexes (ACM) – 88. Clichy (MAC)

AC Milán: Agazzi – De Sciglio (68. Albertazzi), Alex (46. Bonera), Rami (68. Mexes), Constant (46. Abate) – Poli (46. Balotelli), Cristante, Muntari – Honda (87. Pinato), Niang (85. Mastour), El Shaarawy (46. Essien)
    Náhradníci: Abbiati, Gabriel, Mexes, Albertazzi, Abate, Bonera, Zaccardo, Saponara, Essien, Mastalli, Pinato, Pazzini, Balotelli, Mastour

Manchester City: Caballero – Clichy, Kolarov (69. Richards), Boyata, Nastasic, Fernando (61. Garcia), Navas (77. Rekik), Zuculini, Sinclair, Jovetic (69. Guidetti), Iheanacho (61. Huws)
    Náhradníci: Hart, Wright, Lawlor, Richards, Denayer, Garcia, Huws, Rodwell, Guidetti, Rodwell, Rekik