Karaganda – Hajduk Split 4:2 (kon.) | Astana – AIK Stockholm 1:1 (kon.) | Neftçi Baku – Čichura 0:0 (kon.)
Astra Giurgiu – Liberec 3:0 (kon.) | Dynamo – Kirjat Šmona 1:1 (kon.) | Elfsborg – Hafnarfjördur 4:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Met. Skopje 3:0 (kon.) | Chorzów – Esbjerg 0:0 (kon.) | Brommapojkarna – Turín 0:3 (kon.)
Dinamo Minsk – Kluž 1:0 (kon.) | Göteborg – Rio Ave 0:1 (kon.) | Karabükspor – Rosenborg 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Lyon 1:4 (kon.) | Eindhoven – St. Pölten 1:0 (kon.) | Trenčín – Hull City 0:0 (kon.)
Zorja Luhansk – Molde 1:1 (kon.) | Young Boys – Ermis 1:0 (kon.) | Ploiesti – Plzeň 1:1 (kon.)
RNK Split – Černomorec Oděsa 2:0 (kon.) | Víkingur – Rijeka 1:5 (kon.) | Waregem – Soligorsk 2:5 (kon.)
Club Bruggy – Brøndby 3:0 (kon.) | Diósgyöri – FK Krasnodar 1:5 (kon.) | Mohuč – Asteras 1:0 (kon.)
Real Sociedad – Aberdeen 2:0 (kon.) | FK Sarajevo – Atromitos 1:2 (kon.) | Stjarnan – Lech Poznaň 1:0 (kon.)
St. Johnstone – Trnava 1:2 (kon.) | Grödig – Zimbru Kišiněv 1:2 (kon.)
IFK Göteborg
0:1 (0:1)
Rio Ave FC
Čtvrtek 31.07.2014, 19:00 • Gamla Ullevi, Göteborg, Švédsko • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:52:00)

A utkání končí, domácím se nakonec nepodařilo vyrovnat a v prvním utkání 3. předkola tak prohrávají 0:1. Pro Rio Ave je to možná rozhodující krok k postupu, byť v odvetě se může stát cokoliv.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Diego Lopes (Rio Ave FC) za nemístné řeči směrem k sudímu.

90+3
    Hosté se ubránili a sami naopak podnikají rychlý brejk.

90+2
    Ještě rohový kop pro Göteborg, a to z pravé strany.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času, s křečí tam bojuje jeden z hráčů Rio Ave, kterému se, samozřejmě, příliš nechce z trávníku.

90
    Larsson pálí z pravé strany, ale tak trochu ze zoufalství, z velké dálky, podle toho to také vypadá, míč končí vysoko nad brankou.

88
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Ukra, přichází Boas.

88
    Centr na zadní tyč, tam ale není nikdo v modrobílém, kdo by mohl zakončit.

87
    Augustinsson rozehrává volný kop domácích z pravé strany, zhruba pětatřicet metrů od branky Rio Ave.

86
    Žlutou kartu dostává Tiago Pinto (Rio Ave FC) za faul na Svenssona.

86
    Salomonsson až příliš ochotně padá v pokutovém území Rio Ave na to, aby sudí Teixeira odpískal pokutový kop.

85
    Střelu Boatenga z pravé strany Alvbage chytá a zatím drží domácí naděje alespoň na vyrovnání.

82
    Boateng fauluje a míč tak získávají na polovině Rio Ave domácí.

81
    A právě před okamžikem nastoupivší Salomonsson napálil nyní míč zpoza vápna, na pravé straně, ovšem je to nepřesná střela.

80
    Střídání v týmu IFK Göteborg: ze hřiště odchází A. Johansson, přichází Salomonsson.

80
    Poslední desetiminutovka dnešního utkání, hosté drží těsné vedení, domácí nakopávají míč k pokutovému území soupeře, zatím bezvýsledně.

77
    IFK se snaží napadat rozehrávku soupeře hluboko na jejich polovině, tím se ale hostům nabízí možnost zaútočit do nezformované obrany.

75
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Augusto, přichází Lopes.

73
    Larsson srazil v osobním souboji k zemi Lionna, to vše na polovině Rio Ave.

71
    Střelu Larssona z pravé strany Cássio chytá.

70
    Posledních dvacet minut dnešního utkání, domácí zatím stále marně dobývají branku Rio Ave, které v Göteborgu drží jednobrankové vedení.

68
    To nebyl špatně zahraný roh, hlavičku Jónssona však Cássio v pohodě chytá.

67
    Zablokovaná střela Jónssona, který pálil z levé strany, bude z toho rohový kop pro IFK.

66
    Střídání v týmu IFK Göteborg: ze hřiště odchází J. Johansson, přichází Engvall.
    Střídání v týmu IFK Göteborg: ze hřiště odchází Smedberg, přichází Sobralense.

65
    Tarantini se dostává po střídání ke střele, ale jeho pokus není přesný, míč míří vedle branky, Alvbage celou situaci kontroloval.

64
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Valle, přichází Boateng.

63
    Hosté drží míč, navíc připravují první změnu v sestavě, k níž dojde jakmile se hra přeruší.

61
    V dobré pozici hostující Ukra, který z levé strany netrefuje branku IFK.

60
    Je za námi hodina hry, stále platí, že hosté drží těsné vedení, domácí se však ve druhé půli zlepšili, podaří se jim vyrovnat ve zbývající půl hodině?

57
    Nevymysleli nic, ztrácí míč a dávají tak šanci soupeři.

57
    Hosté s míčem na polovině IFK, co vymyslí?

55
    Ale spíše se domácí museli bleskově vracet na svou půli poté, co se hostům podařilo vybojovat míč. Valle však nakonec nepřesně přihrál a tím celou akci zabrzdil.

54
    Smedberg posílá centr na bližší tyč, tam defenziva Rio Ave odvrací, bude to autové vhazování pro IFK, také z pravé strany.

53
    A je tu rohový kop pro IFK, který domácí rozehrají z pravé strany.

52
    Po přihrávce Valleho se k míči dostává ne levé straně Filipe Augusto, který zpoza vápna soupeře vypálil, ale netrefil branku.

51
    Razantní odkop Bjärsmyra, míč končí znovu v autu, ale až na polovině Rio Ave.

51
    Hosté vhazují z pravé strany, na polovině IFK.

50
    Vibe se dostává za obranu soupeře, ale je opět v ofsajdu.

49
    Ve druhém poločase zatím sledujeme poměrně aktivní výkon domácích, hosté se brání na své polovině.

47
    Filipe Augusto fauluje domácího A. Johanssona.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 20:02 hodin.

Rozhodčí Teixeira nenastavil ani vteřinu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu. Oba týmy tak odchází do kabin za výhodného stavu pro Rio Ave, které zde v Göteborgu vede 1:0.

45

45
    Vibe se navíc dopouští útočného faulu, hrát tak mohou hosté.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, míč mají domácí, kteří jsou však na své polovině, hosté napadají rozehrávku.

43
    Kouč IFK nabádá své svěřence k větší aktivitě, zatím marně, byť závěr poločasu patří domácím.

42
    Domácí se nyní několikrát dostali k blízkosti vápna Rio Ave, ale chtělo by to trochu přesnější centry ze strany.

40
    Vibe se dostává k hlavičce na hranici malého vápna, ale předtím již asistent odmával ofsajd.

39
    Defenziva Rio Ave odhlavičkovává do bezpečí, míč směřuje až na polovinu IFK.

39
    Smedberg rozehraje z pravé strany.

37
    Domácí se ubránili a naopak sami podnikají rychlý brejk.

36
    Ukra rozehraje rohový kop Rio Ave.

35
    Domácí kombinují ve středu hřiště.

33
    To vypadalo jako faul bránícího Tiaga Pinta, ale sudí souboj u pokutového území Rio Ave posoudil opačně, hraje se dál.

32
    Autové vhazování pro IFK, ovšem pouze na vlastní polovině, z pravé strany.

30
    Je za námi první půl hodina hry, hosté zatím zaslouženě vedou, domácí marně hledají cestu k brance soupeře.

27
    Hraje se převážně ve středu hřiště, hosté drží těsné vedení.

25
    Střela Larssona zablokována, hrát mohou hosté.
    Ahmed HASSAN - 0 : 1

22
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    Centr na zadní tyč, kde si nabíhá AHMED HASSAN, který "uklízí" míč do branky a hosté vedou!

22
    Filipe Augusto rozehraje další volný kop.

18
    Hosté mají mírnou převahu, míč domácím příliš nepůjčují.

16
    Přetažený centr na zadní tyč, žádné nebezpečí pro branku IFK.

15
    Rozehrál Ukra, defenziva IFK odvrací na roh, Filipe Augusto rozehraje z pravé strany.

15
    J. Johansson "přišlápl" na své polovině Augusta, volný kop pro Rio Ave.

13
    Nepřesný nákop na Vibeho, míč má ve své moci gólman Cássio.

12
    Domácí vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

10
    Smedberg poslal míč do vápna Rio Ave, které se ale i tentokrát dokázalo ubránit.

9
    Defenziva Rio Ave odvrací na další roh, kteří domácí rozehrají tentokrát z pravé strany.

9
    Mezitím si Augustinsson bere míč a rozehraje rohový kop.

8
    Vypadá to na nějaký problém s gólmanem Rio Ave.

7
    Rohový kop vybojovali domácí, když se z levé strany do zakončení dostal Vibe, ale gólman Cássio míč vytěsnil.

5
    Po faulu A. Johanssona získávají míč hosté.

4
    Zaznamenáváme první střelu na branku, hostující Ahmed Hassan pálí mimo.

3
    Zatím hrají převážně hosté, kteří drží míč ve středu hřiště.

1

IFK Göteborg: Alvbage – A. Johansson, Bjärsmyr (C), Jónsson, Augustinsson – Vibe, Svensson, J. Johansson, Smedberg – Mahlangu, Larsson
    Náhradníci: Sandberg, Waehler, Salomonsson, Sobralense, Allansson, Söder, Engvall

Rio Ave FC: Cássio – Lionn, Marcelo, Gouano, Tiago Pinto – Tarantini (C), Moreira, Augusto – Ukra, Hassan, Valle
    Náhradníci: Ederson, Gustavo, Lopes, Boas, Wakaso, Boateng, Gonçalves

Rozhodčí: Teixeira – Diaz Casado, Torre (vš. ESP).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu 1. utkání 3. předkola Evropské ligy mezi IFK GÖTEBORG a RIO AVE FC. Utkání se odehraje na stadionu Gamla Ullevi v Göteborgu a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Fernando Teixeira, asistenti Victoriano Diaz Casado a Manuel Torre. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován jejich krajan Ignacio Iglesias Villanueva.