Nitra – Pavlodar 3:6 (kon.) | Třinec – Minsk 2:3 (1:3 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (2:1 po s.n.)
Poprad – Martin 4:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (kon.)
Kladno – Motor ČB 7:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jastrzębie – Vítkovice 4:3 (kon.)
Znojmo – Jihlava 2:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Piešťany – Francie U23 3:2 (2:0 po s.n.)
HK Poprad
4:3 (3:1, 0:1, 1:1)
HK VITAR Martin
sk Úterý 05.08.2014, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Přípravné zápasy

V poslednej časti hry vyrovnal v 49. minúte Dírer, no 5 minút do konca stretnutia Dinda rozhodol o víťazstve Popradu 4:3.
    Popradčania tak dokázali aj v druhom prípravnom vystúpení zvíťaziť, tentokrát nad martinskými hokejistami.

Ja sa s vami z popradského zimného štadióna lúčim a prajem príjemný zvyšok večera. (19:12:27)

60:00

59:58
    V závere sme ešte videli nebezpečný pokus od Jokeľa, ktorý sa dostal pred bránu Popradu, ale Sedlačko strelu dokázal zneškodniť.

59:13
    Kroták teraz švihom z otočky strieľal z pravého kruhu, no pred bránkoviskom trafil len spoluhráča Sýkoru.

58:47
    Jaroslav Kasík teraz poslal od modrej čiary nepríjemný skackajúci puk na bránu, ktorý narobil menšie problémy martinskému gólmanovi, ale tomu sa ho podarilo napokon zachytiť a prerušiť hru.

57:34
    Jurášek teraz od modrej čiary nahodil pred bránkovisko, kde stál Fabian a spoločne s ním aj Pokrivčák, Jurášek trafil popradského obrancu, od ktorého sa puk odrazil na hokejku druhého menovaného martinského hráča, no ten zakončoval len mimo brány!

56:52
    Hra sa nám momentálne kúskuje. Raz sa hrá v útočnej tretine Martina, raz v útočnom pásme domácich. "Kamzíci" sa však teraz previnili zakázaným uvoľnením.

55:38
    Paukovček vyhral vhadzovanie dozadu na Dindu, ktorý z prvej pálil, ale skackajúci puk netrafil dobre, ale Dzubina tento dokotúľajúci sa puk pre istotu prikryl.

55:31
    Do konca stretnutia ostáva minimálne 5 minút pokiaľ sa martinským hráčom nepodarí vyrovnať. Tí sa však ťažko dostávajú do útočného pásma, teraz sa dopustili icingu.

54:05
    Poprad dal gól!
    Popradčania okamžite využívajú presilovú hru! Z pravej strany strieľal Gápa, no ten trafil len hráčov pred bránou, od ktorých sa puk odrazil na hokejku ĽUBOMÍRA DINDU a ten zakončil k ľavej žrdi!
    Asistenciu si pripísal Peter Gápa a Lukáš Paukovček.

53:43
    Malina vypálil od modrej čiary, pred bránou stál dobre postavený Gápa, ktorý tečoval puk tesne vedľa ľavej žrde!

53:29
    Tomáš Klíma si odchádza sadnúť na dve minúty za nedovolené bránenie.

53:04
    Paločko peknou prihrávkou na modrú čiaru našiel Arneho Krotáka, ten švihom strieľal do Dzubinovej lapačky, ktorá nebola naijistejšia a puk vyrazila iba do rohu klziska.

52:33
    Martinský celok si nerozumel v rozohrávke a dopustil sa zakázaného uvoľnenia.

51:16
    Po chybnej rozohrávke martinských hráčov získal puk medzi kruhmi Marek Nagy, ktorý okamžite strieľal, no jeho zakončenie brankár Dzubina dokázal zachytiť.

50:56
    Jaroslav Kasík je už v týchto chvíľach na ľade a zapojil sa do bránenia.

50:27
    Martinská hráči sa teraz sami vyhodili z útočného pásma a ich presilovkový čas pomaly končí.

49:31
    Tomáš Klíma vypálil od modrej čiary, ale nepresne. Po ňom pálil od modrej aj Jakub Suja, ale jeho delovka taktiež smerovala mimo brány.

48:55
    Jaroslav Kasík sa v týchto chvíľach previnil držaním a odchádza na dve minúty na trestnú lavicu.

48:06
    Martin dal gól!
    Martinčania teraz predviedli jednoduchú akciu. Jurášek spoza brány našiel medzi kruhmi voľného MATEJA DÍRERA, ktorý švihom trafil priestor pri ľavej žrdi a vyrovnal stav stretnutia.
    Asistenciu si pripísali Andrej Jurášek a Matej Šugár.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Branky a nahrávky: 9. Paločko (Fabian, Kroták), 15. Takáč (Kroták, Šeliga), 16. Sýkora (Gápa, Malina), 55. Dinda (Gápa, Paukovček) – 13. Suja (Finsterle, T. Klíma), 35. Tupý (Pokrivčák, Suja), 49. Dírer (Jurášek, Šugár)

HK Poprad: Sidor (30. Sedlačko) – Malina, Dinda – Kasík ("A"), Kurali – Fabian ("A"), Šeliga – D. Šterbák, Pitka – Gápa, Paukovček, Sýkora – M. Nagy, Boltun, Matis – Paločko, Takáč, Kroták ("C") – Ďuriš, Zvoník, Štrauch
    HK VITAR Martin: Čech (30. Dzubina) – Brcko ("A"), Tupý – Fillo, Rusina – Pacalaj, Dvořák – Finsterle, T. Klíma, Suja ("C") – Jokeľ, Pokrivčák ("A"), L. Klíma – Jurášek, Dírer, Šugár

Rozhodčí: Tomáš Orolin – Roman Bednár, René Šoltés