Nitra – Pavlodar 3:6 (kon.) | Třinec – Minsk 2:3 (1:3 po s.n.) | Trenčín – Senica 2:2 (2:1 po s.n.)
Poprad – Martin 4:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:2 (kon.) | Slavia – Liberec 1:0 (kon.)
Kladno – Motor ČB 7:2 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Jastrzębie – Vítkovice 4:3 (kon.)
Znojmo – Jihlava 2:2 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 4:3 (kon.) | Piešťany – Francie U23 3:2 (2:0 po s.n.)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dinamo Minsk.

Rozhodující branku vsítil MATT ELLISON!

Jako poslední svůj nájezd provedl Dmitry Meleshko, který napodobil Szczechuru a parádním bekhendovým blafákem nedal Hamerlíkovi žádnou šanci! – 1:3

Třetí za Oceláře jel Jakub Orsava, který nic nevymýšlel a přesnou ránou pod horní tyč propálil Milchakova! – 1:2

Jako druhý za hosty se rozjel Matt Ellison. Hostující forward zvolil střelu mezi betony, kotouč končí v síti! – 0:2

Za domácí jel Tomáš Plíhal, střelou mezi betony ale neuspěl.

Za Minsk jel Paul Szczechura a bekhendovým blafákem nedal Hamerlíkovi žádnou šanci! – 0:1

Jako první jel Jiří Polanský, který zkusil na Milchakova kličku. Polanský sice dopravil puk do branky, jednalo se však o dorážku a gól neplatí!

Samostatné nájezdy začínají.

Na řadu přicházejí samostatné nájezdy, prodloužení branku nepřineslo.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:53
    Oceláři v závěru zkusili hru bez brankáře a přesilovku 5 proti 3. V největší šanci se ocitl Polanský, z kruhu pro vhazování ale trefil jen připraveného Milchakova.

64:29
    Oddechový čas pro domácí.

64:29
    Oceláři si ještě v závěru prodloužení zahrají přesilovku. Na trestnou lavici usedá Charles Linglet, trefil do hlavy Daniela Rákose. Linglet obdržel trest 2 + 10 minut.

64:23
    Obrovská šance Jiřího Polanského! Kotouč se po ose Rákos – Adamský dostal až k zcela nehlídanému Polanskému, který však nedokázal usměrnit puk mezi Milchakovovy betony!

64:11
    Po buly od modré pálil Doudera. Kotouč klouzal po ledě, Milchakov vyrazil puk do ochranné sítě.

63:39
    V akci opět Charles Linglet! Útočník Dinama jel s kolegou do přečíslení dvou proti jednomu, Linglet jej vyřešil individuálně. Hamerlík krotil nepříjemný kotouč, nakonec se třineckému brankáři povedlo udržet neposedný puk ve výstroji.

63:25
    Ocelářům se povedlo zavézt puk do útočné třetiny, jejich postup ale skončil v rohu kluziště, kde se kotouče zmocnili hosté.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 45. Rákos (Žejdl), 51. Rákos (Žejdl) – 22. Gavrus (Szczechura), 29. Krajíček (Cheechoo), rozh. náj. Ellison

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Hrubec) – Klesla (C), Nosek, Doudera, Trončinský, Galvas, Zíb, Matyáš – Orsava, Plíhal, Dravecký – Adamský, Polanský, Kindl – Hrňa, Žejdl, Rákos – Rufer, Gašparovič, Chmielewski
    HC Dinamo Minsk: Milchakov (Haugen) – Nogachyov, Lisovets, Krajíček, Bailen, Švarný, Chernook, Badun – Linglet, Shinkevich, Ellison, Kulakov, Drozd, Vesce, Cheechoo (C), Meleshko, Szczechura, Pavlovich, Eliseenko, Kitarov, Gavrus

Rozhodčí: Mikula, Hradil – Hlavatý, Tošenovjan