Břeclav – Kometa jun. 3:0 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.) | Skalica – Francie U23 5:4 (1:0 po s.n.)
Trenčín – Havířov 5:2 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – High1 5:0 (kon.)
Olomouc – Minsk 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Kladno 6:4 (kon.) | Plzeň – K. Vary 0:2 (kon.)
Trnava – Senica 4:6 (kon.) | Poruba 2011 – Osvětim 1:2 (kon.) | Piešťany – Pavlodar 3:2 (kon.)
Nové Zámky – Levice 6:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:4 (0:2 po s.n.) | Kadaň – Litoměřice 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.) | Zlín – Třinec 3:6 (kon.) | Znojmo – Pardubice 3:5 (kon.)
Vsetín – Přerov 2:1 (1:0 po s.n.)
BK Mladá Boleslav
5:0 (3:0, 1:0, 1:0)
High1
Čtvrtek 07.08.2014, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Přípravné zápasy

BK Mladá Boleslav vyhrála i třetí třetinu a to poměrem 1:0, na světelné tabuli svítí celkové skóre 5:0. Postupně se prosadili Jarůšek, Látal, Bárta, znovu Látal a Lenc. Hosté z Koreje ale podali velmi srdnatý výkon, za což jim 638 diváků ve ŠKOENERGO Aréně aplauduje. Loučíme se s vámi a přejeme hezký zbytek večera. (19:02:56)

60:00

59:26
    Puk Čermákovi uniká na modré, ale to ho vůbec nemusí mrzet. Do konce utkání zbývá půlminuta.

58:35
    Choi dlouhým obloukem vyhodil kotouč z vlastní třetiny tak, aby neskončil na zakázaném uvolnění. Hosté střídají a Mladoboleslavští musí vyklidit útočné pásmo.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Oba týmy střídají, Hruška zakládá další útočnou akci Bruslařů.

56:27
    Milan Mikulík projel celým útočným pásmem a z pravého kruhu otestoval Hanovu pozornost.

56:10
    Ofsajd hostí.

55:26
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Napodruhé to ale Tomáši Hykovi vyšlo! Zbavil se protihráče a v pádu našel před prázdnou brankou RADANA LENCE, který jednoduše poslal puk za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Hyka.

55:08
    Hyka v krkolomné pozici netrefil odkrytou část branky.

54:29
    Hyka předložil puk do střelecké pozice Lencovi, jenž nechal vyniknout hostujícího brankáře.

54:03
    Hra je znovu po zákroku Jeaika Hana přerušena.

53:24
    High1 vyhodili na zakázané uvolnění, vhazovat se bude znovu před Hanem.

52:46
    Chuljun Kim vyslal na Trenčana zajímavý střelecký pokus, ale domácí gólman si s ním poradil.

52:18
    David Vrbata protečoval touš do útočné třetiny, tam se ho ale zmocnili hráči High1.

51:27
    Trenčan pro jistotu přerušuje hru.

51:16
    Obrovská šance Boleslavi! První střelu ještě Han vyrazil, při té druhé ale Květoň netrefil odkrytou branku!

50:24
    Výborný předložil ideální pas Mikulíkovi, ale Han stihl včas přitisknout betony k sobě.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 4. Jarůšek (Hyka, Kučný), 9. Látal, 12. Bárta (Výborný, Hruška), 22. Látal (Květoň, Broš), 56. Lenc (Hyka)

BK Mladá Boleslav: Rittich (41. Trenčan) – Hruška, Trška, Kučný, Stříteský, Žabka, Vidmar, Čermák – Mikulík, Výborný, Bárta – Květoň, Broš, Látal – Hyka, Musil, Jarůšek – Vrbata, Kubica, Lenc. Trenér: František Výborný.
    High1: Han (Park) – Thang, Radja, Song, D. Kim, Jang, Yum – Choi, Kwok, Ryuichi – Ch. Kim, Lee, Park . Min, Cho, Regan. Trenér: Yoonsung Kim.

Rozhodčí: Horinek, Machač – Prokop, Kettner