Wiener – Austria 2:2 (kon.) | Rapid – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Ried – Admira 1:1 (kon.)
Rheindorf Altach – Wolfsberger 1:2 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:1 (1:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 09.08.2014, 19:00 • Keine Sorgen Arena, Ried, Rakouskoi • Rakouská Bundesliga

Pro dnešek je to ode mě z rakouské ligy vše. S konstatováním že Ried se rozešel smírně s Mödlingem, a to poměrem, 1-1, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:58:01)

Žluté karty: 4-4.

Do utkání vstoupil lépe Mödling, který byl v úvodních třiceti minutách lepší, ale konec prvního poločasu ovládli domácí. Od čtyřicáté minuty prakticky nepustili hosty k míči a ve druhé minutě nastavení se prosadil Harald Pichler dorážkou přímého volného kopu Murga do tyče. Jenže deset minut po začátku druhého poločasu vyrovnal Stephan Auer, který se na hranici ofsajdu odpoutal od obrany domácích, naběhl si na pas Thürauera a vyrovnal. Hosté mohli strhnout vedení na svojí stranu o šest minut později, kdy sám Thürauer mířil z hranice penalty mimo. Poté byl k vidění spíše karetní mariáš než šance. V 72. minutě byl blízko gólu Vastic, ale jeho střelu z vápna vyrazil Leitner na roh. Deset minut před koncem se neprosadil střelou z velkého vápna ani Krassmüllner, který pálil nad břevno. Zápas tak skončil remízou.

90+4

90+3
    Jenže Murgovi se přímý volný kop vůbec nepovedl a centr bezpečně sbírá gólman Mödlingu Leitner.

90+3
    Taktické střídání hostů. Thomas Ebner přepouští místo Markusi Wostrému.

90+2
    Že by ještě jedna šance domácích? Harald Pichler se pusti do souboje hned s trojicí hostů, kteří jej zastavili. Přímý volný kop pro domácí zhruba z 35 metrů od branky.

90+1
    Gernot Trauner byl v souboji o míč hodně důrazný, což hlavní rozhodčí Harald Lechner posoudil jako faul domácího hráče na Lukase Thürauera.

90
    Ve druhé polovině se budou nastavovat čtyři minuty nad rámec normální hrací doby.

90
    Běží poslední minuta druhého poločasu, samozřejmě se ještě bude nastavovat.

89
    Riedu již příliš času na strhnutí vedení na svojí stranu nezbývá. Když už jsou domácí na polovině svého soka, hodně často se proviňují proti pravidlům.

87
    Přišlo to, co asi přijít muselo. Clemens Walch zastavil rodící se rychlý útok hostů taktickým faulem na Marcuse Maiera. Žlutá karta.

87
    Thmas Murg zrovna dvakrát dobře nerozehrál přímý volný kop na pravé straně a Ried se bude muset hodně rychle vracet.

86
    Jenže v pokutovém území byl faulován Clemens Walch a rozehrávat míč bude gólman domácích.

85
    Po dvoužlutí bude zahrávat rohový kop Admira Wacker.

85
    A žlutí se vesele dál, tentokrát se provinil faulem zezadu Oliver Kragl a nic jiného jej ani nemohlo potkat. Oprávněná žlutá karta.

85
    Denis Streker si vysloužil za nesportovní chování žlutou kartu.

83
    Nyní byli po rohu v šanci i domácí hráči. Po rohu Toniho Vastice hlavičkuje zblízka nad branku Gernot Trauner. Během minuty mohlo udeřit na obou stranách.

82
    Thomas Ebner vyslal dlouhý míč na Christopha Knasmüllnera, který si jej z pracoval, připravil si míč na střelu a z velkého vápna vypálil. Ke gólu nechybělo málo, střela prolétla těsně nad břevnem.